Kefenin Artık Cebi Var

Konusu 'Diğer Resimler' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

ÜNLü MüCEVHER VE AKSESUAR MARKASI BVLGARININ SADECE 1 ADET üRETTiği öZEL üRETüM CEPLi KEFENi.
    BVLGARININ çILGIN TASARIMCISI ANGELINO PERVETTI NIN iLGiNÇ VE DüşünNDüRüCü TASARIMI. SADECE CEPLİ DEGİLL AYRICA BVLGARI ANAHTARLIKLI.
    oN YüZDE BULUNAN iKi CEP VARDIR.CEP EBATLARI OLDUKÇA BüYüK VE DERİNDİR.1000 EUROLUK BANKNOT OLARAK DOLDURULURSA YAKLAŞIK OLARAK 1.600.000 (BİR MİLYON ALTI YÜZ BİN ) EUROLUK BİR SERVET GÖTÜRÜLEBİLİR
    ÖZEL BVLGARI ANAHTARLIĞIDA VAZGEÇEMEDİGİNİZ ARABA VEYA GAYRİMENKULLERİNİZİN ANAHTARLARI İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞ...ANAHTARLIK BVLGARI ENGRAVED YAZILI VE SİYAH DERİ KAYIŞLIDIR.​

2. ShaDow_19 Well-Known Member

:D Allah akıl versin derimm :D

3. oguzturk Administrator Staff Member

bunun sabancı koç dogan gibi daha çok götürecek versiyonları yokmu, onlar ne yapacak yada ben :D

4. mecay Well-Known Member

adamın biri oğluna vasiyet bırakmış 2 mektup bunlardan 1 ini ölünce dierinide gömüldükten sonra aç demiş adam ölunce ilk ektupu açmışlar ve adamın vasiyeti
    -oğlum benim ayaklarım cok üşür beni ölürken çoraplarım ile gömön yaziyormuş

oğlu bunu imama söylemiş doğal olarak imam kabul etmemiş tabiki ve adamı normal biçimde gömmüşler

2. mektubu açınca adam mektupta şu cümleler yaziyormuş

-oğlum ben bu dünyada sadece 1 çift çorap bile götüremedim onun için bu kadar mala mülke tapmakla hiç birşey kazamanamaz sın

yaziyormuş 2. mektupta ise

5. M-STYLE19 Well-Known Member

hakikaten allah fikir versin

6. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Ya istedigi kadar götürsün öbür tarafta bakkal yok oraya sevaptan baska iyi amelden baska hic bisey götüremez parayla sevap mi? satin alicak!

paylasim icin tskr ederim.

7. BaRıŞ Well-Known Member

bence bide fermuar yapsalarmış dökülür yoksa paralar :D:D:D

8. SHaDe_19 Well-Known Member

katılıyorum usta

9. EmRe Well-Known Member

götürüpte cennetten yermi satın alacaklar ki

10. GamZe Moderator

bari gizli cep yapsalarmış görünüyo paralar

11. cihandra Member

mezardada para warmı? mezardaa para çıkmazsa ölmesin o kefeni giyecek kişi aman haa :>.
    acaba hangi waryemez götürür meraklandım şimdik:>>:>:>:

12. EmRe Well-Known Member

oğlum biz burda zor buluyoz parayı öteki tarafa nerde götürcez :D

13. yaren38_20 Well-Known Member

her eve lazımm birer tane yaptırtmak lazım..yalnız ceplerini biraz küçük yaptırtmalı(içini dolduracak kadar param yok:( )

14. GamZe Moderator

bu habere eminim en çok kefen soyucular sevinecekler :D

15. EmRe Well-Known Member

bize göre değil onu götürecek parası olanlar düşünsün

16. mcrap Well-Known Member

Cep'olayı süper olmuş ama öbür tarafta harcıyacak market yada giyim mağzası bulabilekmi acaba.

17. EmRe Well-Known Member

deli bunlar ya ölmüşün parayı napıcan orda

18. Sol_Barış Well-Known Member

dikkat etsinde yılanlar çalmasın paraları gömüldüğü yerde:D:D sonra aç kalır heheh:D

19. NEFİSE Well-Known Member

alah akıl fikir versin onu yapanın çok parası var heralde kimseye de kalmasını istemiyo :)

20. BaRıŞ Well-Known Member

bunu yapan öteki taraftada paranın işe yarayacağını düşünmüş heralde :D

Sayfayı Paylaş