Kayıp Şehir İrfan (İlker Kaleli) Hapis mi Yatacak

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Kayıp Şehir İrfan (İlker Kaleli) Hapse mi Giriyor?

Kayıp Şehir dizi başladığında hayatımıza giren İlker Kaleli'nin 7 yıla kadar hapsi istendiği ortaya çıktı. Peki dizinin İrfan'ı İlker Kaleli'nin neden hapsi isteniyor? İlker Kaleli'nin suçu ne..

Yakışıklı oyuncunun 7 yıla kadar hapsi istendiği ve davanın sürdüğü ortaya çıktı. Ayrıca şikâyetçi şirketin, Kaleli ailesinin firmalarına karşı açtığı 3 milyon TL’lik alacak davaları da devam ediyor.

İrfan Kaleli'nin babasıyla ortak olduğu şirketten yapılan alışverişler nedeniyle hapsi istendiği ortaya çıktı. Oyuncunun babası Recep Kaleli'nin de hapsi isteniyormuş. Nitelikli dolandırıcılık suçundan tutuksuz yargılanan ikili haricinde şirket çalışanlarının da isimleri davada sürüyor. İzmir'de bir alışveriş işi yüzünden yargılanan oyuncunun ceza alıp almayacağı bilinmiyor. Oyuncu İlker Kaleli olayla ilgili bir açıklama yaptı.

Şikayet edilen şirket ortaklığından yüzde 20 hissem vardır. Ben yurtdışında eğitim aldığım için şirket işlerinden haberdar değilim. Şirketin yetkilisi de değilim. Beni de şikayet etmişler. Ben suçlamaları kabul etmiyorum" dedi.

Sayfayı Paylaş