Kartım Puk Numarasını İstiyor

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

Mrb benim kartım puk numarasını istiyor yazıyorum ama yanlış diyor. Benim numaram turkcelden vodafone taşındı bununla alakalı olabilirmi...ve bu sorunu nasıl asabılırım şimdiden teşekkürler. Metin...

2. BaRıŞ Well-Known Member

Pin Puk bilgilerimi nereden öğrenebilirim?
    My Vodafone'dan öğrenebilirsiniz.

Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone 'a giriş yapmak için, Vodafone Türkiye - Cep Telefonu, Mobil İnternet, 3G, My Vodafone, Tarife ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone'a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Menüde yer alan Abonelik İşlemleri ve Pin Puk linklerini sırayla tıklayın. Pin Puk bilgileriniz çıkan sayfada görüntülenir.

Ayrıca, nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın bir Vodaone Shop'a veya Vodafone Store'a şahsen başvuruda bulunarak Pin/Puk bilgilerinizi öğrenebilir ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetleri'ni şahsen arayarak öğrenebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'ne faks veya mektup da gönderebilirsiniz. Daha önceden alınan Self Servis şifreniz mevcut ise farklı bir hat üzerinden de 7048 aranarak puk numarası öğrenilebilir.

Pin Puk bilgisi kullanıcıya verilebilir mi?
    Pin-Puk bilgileri kullanıcıya bazı bilgi teyidi soruları neticesinde Müşteri Hizmetleri tarafından verilebilir.

Pin Puk değiştirme ve bloke çözme işlemlerini kendim yapabilir miyim?
    Evet, telefon tuşlarınızdan aşağıda belirtilen işlemlerle kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Pin1 Değiştirme : **04*eski pin*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Değiştirme : **042*eski pin2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu

Pin1 Bloke Çözme : **05*Puk Kodu*yeni pin*yeni pin # Arama Tuşu

Pin2 Bloke Çözme : **052*Puk 2*yeni pin2*yeni pin2 # Arama Tuşu

Sayfayı Paylaş