Karışık Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Karma Karışık Yeni Sözler

Bazen o kadar cok seversin ki, O uzaklarda nefes alsa sen şükür edersin.

Benim ne yazdığım önemli sanıyordum. Senin ne anladığın önemliymiş! Mehmet Deveci

Bir tavsiye; Değerinizden şüphe edilen yerleri hemen terk ediniz. İbrahim Tenekeci

Biri için gerçekten dua etmek istersem, "Allah iyilerle karşılaştırsın" derim. Sâde, net, ihtiyaç duyulan.

Ey Ademoğulları; Nâmus sadece kadına özgü bir şeyse, Hz.Yusuf’un (a.s) sakındığı neydi?

İyi bir yara izi, en iyi nasihatten daha değerlidir. Paulo Coelho

Kendinizi zor tuttuğunuz anlar vardır. Olgunluk, turkeyarena işte o noktadan sonra başlar... İbrahim Tenekeci

Kör bir bıçağın, Şiirimin boynundan kan dilenmesi gibi. Bileniyorum İçimden çıkıp gelmeye direnen kelimelere.. Bilal Trnakçı

Ne aklıma, Nede lugâtıma takılı kaldın Yüreğimden çıkmak bilmezken.. Yunus Bozyel

Ne garip. Sevdiğimiz insanin her yalaninda bir doğru, Sevmedigimiz insanin her doğusunda bir yalan arariz. R.Reisoğlu

Ne zaman bu sehirden kaçıp gitme isteği gelse, bir köşeye oturup geçmesini bekliyorum. Gidersem dönmem çünkü biliyorum Cemal Süreya

Rabbim içimizi emânet edebileceğimiz insanlarla karşılaştırsın bizi...

Sevgilinin lütfunu gördüğünüz zaman sevmek kolaydır, peki ya kahrını görünce de sevebilir misiniz? İSKENDER PALA

Sonunda herşey yoluna girer elbet, ama bil ki; canın yanmadan mutlu olamazsın..

Şu rahmete bakın ki, insanlar bütün azalarıyla günah işlerken, sadece diliyle yaptığı tövbeyle affolunuyor.. Aziz Mahmud Hüdai (k.s)

Üç şey vardır ki insanoğlunun yüceliğini gösterir: Musibetten şikayetçi olmamak, Ağrıdan dolayı sızlanmamak ve Diliyle kendini övmemek. Ebu Derda (r.a)

Yeni bir söz bulsam Neye yarar ki, Söyleyemediklerimiziz İnce bir sızı gibi.. Oruç Aruoba

Yeri gelir, susmak nice zahmetli ve yoğun konuşmalardan, koşuşturmalardan daha sahih ve derin bir erdem oluverir. Senâi Demirci

Yüzüne bakmak istediğim insanların arkasından bakakalmak ne kadar zormuş..! Gidince anladım...Hidayet Dogruyol

Sayfayı Paylaş