Kardeşe Söylenecek En Güzel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.

Ablama güzel bir söz yazayım dedim senden daha güzeli aklıma gelmedi. Abla’dan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen. Canımsın.

Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir kardeş durur yanımda.

Benim yüzümden annemden ne dayaklar yemiştin canım hiç olmadığı kadar çok acımıştı ablacım.

Bu acımasız ve güvensiz hayatta en çok ve koşulsuz güvendiğim kişi sensin. Sen benim ablamsın ve ben bununla gurur duyuyorum. Hep mutlu kal.

Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.

Canım kardeşi hasret kaldım sarılmana uzaklarda olsan yani yanımda görmek isterim.

Canımın canı ömrümün sahibi olan ablacım. Benim için her şeyden daha değerlisin doğum gününü kutlarım.

Canımın ötesinde ablam sevgilerin en büyüğünü hak ediyorsun iyi ki varsın ablacım.

Denizin dibi karanlık olsa dahi yüreğin aydınlatır beni kardeşim.

Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.

Dünyanın en tatlı ablası bugün biricik kardeşi için nasıl bir kahvaltı hazırlamış.

Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum: Seni çok seviyorum ablacım.

En kötü günlerin böyle olmasını dileği ile canım ablacım doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Fidan gibidir insan rüzgar estikçe savrulur kardeş çınar ağacı gibidir rüzgarın önünü keser tazecik fidanı korur.

Gerçek kardeş: İlk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var ki kardeşten başka.

Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. Akıverirse iki damla gözyaşı gözünden ve canlanırsa çocukluk anıların birden bire beni hatırla kardeşim...

Hayatım boyunca senin gibi ablam olmasını için dilek dilemiştim, turkeyarena belki doğduğumda olmadı ama bugünde öz ablam kadar seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın koruyucusu bana her konuda destek çıkan canım ablacım seni çok ama çok seviyorum Nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

Henüz çok küçüktüm zamanla büyüdüm ama seni asla unutmadım benim koruyucu meleğim biricik ablacığım.

İnsanlar eğlenebildikleri ile arkadaş olurlar, anlatabildikleri ile dost, ağlayabildikleri ile kardeş.

Kardeşin olarak gördüğün kişi hayatın boyunca yanında olmayacaktır. Gün gelir o kardeşten haber alınmaz yanında olacak kişi seninle büyümüş olandır.

Kardeşler dosttur aynı zamanda gün gelir en iyi sırdaşları olur sırtlarını yaslayacak olan duvar gibidirler.

Kardeşleri olmalı insanın, tıpkı bir liman gibi; Ara sıra uğrayıp fırtına dininceye kadar koynunda saklanabileceğin.

Kardeşlik Son Bulmayan Arkadaşlıklardan Doğar.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada kardeşliğimiz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece biz kardeşiz!

Kuşlar gibi uçtuk, balıklar gibi yüzdük ama unuttuğumuz kardeşlik oldu canım kardeşim.

Küçük olduğum zamanı hatırlıyor musun abla, her zaman yanımda olup bana destek çıkardın. Şimdi büyüdüm ama senin gözünde hala küçük bir kardeşim ve hala destek çıkıyorsun bana. Seni çok seviyorum canım ablam.

Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.

Küçükken annemizin arkamızdan göndermiş olduğu terlikleri hatırlıyor musun. Yaramazlıkta liderliği ele geçirmiştik. Canım ablacım iyi ki varsın iyi ki seninle o güzel günleri geçirmişim. Anılarımın en nadide parçası ablam seni çok seviyorum.

Ne olursun gitme ablacım sen olmadan ben eksik kalıyorum bilmez misin sensiz yapa yalnız kalacağımı.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın yanımdasın.

Senin canına o uzak diyarlarda bir şeyler gelse emin ol benim canım seninkinden çok daha fazla yanar. Tüm kalbimle senin yanında olduğumu her zaman bil. Her sıkıntında beni düşün ve koşulsuz bir destekçin olduğunu unutma.

Senin gerçek kardeşin, daima yanında bulunan ve sana faydalı olmak için zarara katlanan, zamanın felaket ve musibetleri ile karşılaştığın zaman ne pahasına olursa olsun yardımına koşandır.

Sevdi mi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine.

Yeni yaşında en tatlı günlerin seni beklemesini dilerim ablacım doğum günün kutlu olsun.

Sayfayı Paylaş