Karabasan bastımı...?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve GamZe tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. GamZe Moderator

karabasan a inanırmısınız hiç başınızdan geçtimi?

2. PasHasaDe Well-Known Member

çok söylentiler var bu konuda ama şahsen bi fikrim yok bana denk gelmedi paylaşım için teşekkürler

3. ot-gu Genel Sorumlu

bana bikere bu karanlık zat geldi, kalkmaya çalışıyorum kalkkamıyorum, ağzımı yırtarcasına açarak bağırmaya çalışıyorum ses yok, kilitlendim kaldım, aha öldüm galiba beden isteklerime cevap vermiyo diye geçirdim bi an aklımda, nekadar sürdü bilmiyorumda bana baya bi uzun gelmişti, hiç korkmadım :d

4. blackangel Well-Known Member

ot-gu ya olan olayın aynısı banada olmuştuu çok korkmuştumm normale döndkten snra epey bi ağlamıştm

5. elif Moderator

yıllar önce bende yaşamıştım, insan ömründe bikere herkez yaşıyomu acaba

6. EmRe Well-Known Member

bi ara bana bi musallat olmuştu hergece geliyodu :eek: sonra beni okudular muska felan yazdılar annem işte :D:Dböle şeylere çok inanmam ama hakkaten gelmiyo artık belkide tesadüf:confused:

7. BaRıŞ Well-Known Member

banada biseferinde geldide beni görünce korktu heraldeki gidiş o gidiş:D

8. oguzturk Administrator Staff Member

hergece gelirmi bu, ayrıca karabasan ın bilimsel açıklaması var, inanma böyle şeylere derim :) bugecede bana gelmesinler :D

9. ShaDow_19 Well-Known Member

Evet bilimsel açıklaması var... Uykuda bi damar sıkışıyo ve öyle hissediyosun :D
    Yaklaşık 5 dk kadar sürüyo sonra geçiyo başımdan geçtide biliorm :D

10. Pelin Super Moderator

bikere banada gelmiştide çok kötü bişey :eek: daha sonraki geceler yine gelecek diye korkudan uyanık kalmaya çalışmıştım :D :D :D

11. yagmur Well-Known Member

banada gündüz gelmişti, heralde saatleri şaşırdı :D, güzellik uykusundaydım :D

12. efrasiyab Member

gerçek olup olamdığını bile tam olarak anlayamıyorsun. ne olduğunu tam olarak kimse bilmiyor çünkü bi kere gerçekmi onuda tam olarak kimse bilmiyor

13. deniz_38 Active Member

14. BaRıŞ Well-Known Member

banada bi ara sık sık geliyodu :D ama insan bağıramıyo,kımıldayamıyo çok kötüydü yane

15. Buket Well-Known Member

Ben bu karabasani çok duydum.. ama hiç ba$ima gelmedi allahtan.. gelmesinde zaten.. korkarim ben oyle $eylerden..
    Ya bi$ey sorucam.. neye benziyoki??.. Yani nasil bir $ey bu karabasan??..

16. ElMiRa Well-Known Member

aslında doğru karabasan bastı derler büyüklerimiz ve ayrıca derler ki kırıntılı ya da çok göze batar bir dağınıklık(temiz olmaması) durumunda o zat ziyaret ediyor diyee....:):)

Sayfayı Paylaş