Kapkaç a uğradınızmı..?

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

kapkaç veya tinerci saldırısına uğradınızmı, yada uğrasanız tepkiniz nasıl olurdu..?

2. ot-gu Genel Sorumlu

çantamdan cüzdanımı ve telefonumu çalmışlardı bi keresinde, taksimde, ogün bugündür sırt çantası kullanmam bidaha

3. yagmur Well-Known Member

taksimde soyulmayan varmıki, 2 kez telefonu uçurdular benimde, gerçi birini bakırköyde çaptırdım :( alıştık artık

4. BaRıŞ Well-Known Member

bizim buralarda yok, istanbuldakilere Allah sabır versin ve korusun bu hırsızlardan

5. EmRe Well-Known Member

kredi kartına 12 ay taksitle almıştım daha ilk ayında gitti telefon ama en çok taksitleri ödemek koydu bana halada ödüyorummm :eek::eek::( daha bitmesine 4 ay var:eek::D:D:D

6. sevvv38 Well-Known Member

arkadaşlar sizi bayağa bi çarpmışlar:cool::D ben yolda giderken dondurmamı aldılar tinerci veledler:(:D:D:D

7. yaren38_20 Well-Known Member

bu güne kadar hiç birşeyim çalınmadı çok şükür..::)

8. BaRıŞ Well-Known Member

bi gece parkta bisikletle eve gidiyodum 2 tinerci bıçak çektiler telefon ve para istediler bende mecburen verdim abicim adamların gözü dönmüş tepki nasıl vercen Allahtan bisikleti almadılar:D

9. oguzturk Administrator Staff Member

avatarındaki maskeden taksaydın hiç bişey olmazdı iskeletor, geceleri bulundurmak lazım ;)

10. ShaDow_19 Well-Known Member

Dİkkatli olmak lazım bugüne kadar bişey olmadı çok şükür....

11. Pelin Super Moderator

bende çantamın içinden cüzdanımı çaldırmıştım :( içinde para altın kimlik ve birkaç arkadaşın fotografı vardı :( ama Allahtan iyi niyetli hırsıza denk gelmişim :D kimligimi ve fotografları lastikle iyice baglayıp sürücü kursunun merdivenlerine atmışlar en azından onlara kavuşmuştum :) o gün bugündür sokakta çantama sıkıca sarılırım :D:D:D

12. yagmur Well-Known Member

ozaman tanıdık birisi olmasın sürücü kursundan, normal yankesici çarpsa kesinlikle senin bulunduğun bölgeye atmazdı bence

13. Pelin Super Moderator

yok sadece tesadüf ben otobüs beklerken durakta çaldırmıştım cüzdanı parayı ve altını alıp kimligimi ve fotografları oraya atmışlar :D sürücü kursunun evi bizim mahallede kimligin üzerindeki fotograftan tanımışlar :D

14. GamZe Moderator

benimde çantamdan para ve kozmetik ürünlerim çalındı ama benimki kapkaççı yada tinerci değildi yakın olmasada arkadaşımdı malesef:(

15. mcrap Well-Known Member

Ben genelde çaldırtmam düşürürüm yada unuturum :Ddaha hiç çaldırmadım ama çok kaybettim çaldırsam da tepkim bişi olmazdı :)Giden bizden değildir napalım:D

16. SHaDe_19 Well-Known Member

benım de calınmadı hıc ya bır kez gece tınercılerle takıstım onda da bıcak cektıler adamlar falan geldı yırttım :D

17. BaRıŞ Well-Known Member

istanbulda yaşayıpta çaldırmayan varmı acaba...?

18. EmRe Well-Known Member

var ben varım, benden biraz zor çalarlar, montumun cebine hem fermuar hemde düğme yaptırdım sıkıysa açsınlar ;)

19. doğkan07 Hyundai Servis

arkadaşlar atatürk havaalanına indim güney koreden gelmişim okadar yol yorgunlugu falan cantalarımı almak için bantın başında bekliyoruz heyet bekledim cantalar geldi ama ama benim şifreli valizim gelmedi biraz daha bekledik yine yok bant durdu gelen yok ğüvenliğe haber verdik bizim cantanın kamera kayıtlarına baktım cok şık giyimli bir bayan cantayı yürütmüş buradan sesleniyorum bütün herşey onun olsun sadece video kameranın hafıza kartını bana göndersin davacı deilim gerci bunu yerel radyo aracılıgı ilede yaptım ama sonuç yok cok önemli eşyalarımı bir yana bırak o hafıza kartımı bana verirse 5 bin ytl vercem kendisine morelim çok kötü inan ki aklımdan cıkmıyor:mad:

20. By_AS! Well-Known Member

valla önce arkasından söverdim içimi boşaltırdım sonra gideni yakalamaya çalışır olmazsa bırakırıdm giderdi:(

Sayfayı Paylaş