Kapak nickler facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur.

Aşk bu denli uzun sürdüyse,deprem olacak birazdan.Yasalar aykırı şeyler bunlar,babam beni tutuklayacak../

Azdan az, çoktan çok gider.

Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe mutluluğumuu tehdit eder duyduğum her hurafe

Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!…

Bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

Ben aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm

Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.

Bir tek çocukluğum bilir ki,Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam , donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.

Dudaklarımın kanaya kadar yapmak istediğim işte bu “rap”. benimle ol hep!

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Gelen gider , makbulüdür kısası ziyaretin , ” bana müsade - sana rast gelsin “budur hikayemiz.

Hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır

Hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.

Ölümün sessizliğine eşsiz bir seda ile girdim boğulmaktan korktuğum bir denizin tahminimden derinim

Özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm

Pişmanlık asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer.

Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!

Sen icimdeki,én kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm =)

Sen, sen ol! Asla biz olma.

Senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.

Sessizliktir içinden geçirdiklerimin sedâsı , duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

Sevdirmeye gayret etme kendini sevilmeye terket uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket.

Unutsun Beni Diye Haber Göndermişsin.. Bir Düşün BakaLım, HatırLanmaya Değer misin?

Uzatmayın kirLi eLLerinizi üStüme .. yetişebiLecekLeriniz sadeCe hayaL kırıkLıkLarı ..

Yalvarışım bahtıma güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.

Yanlışım bir doğrumla çekti gitti.Bütün hikayem burda bitti.

Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? onlar güldü, sen somurttun. kalbinde kaç gül kuruttun?

Sayfayı Paylaş