Kapak edici sözler facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Agladığımı Kimseye Söyleme Anne Onlar Beni Kral biliyor Kızdımmı Dünyayı Yıkar Biliyor. Ağladığımı kimseye Söyleme Anne Onlar 1 kız İçin Bu Kadar Düseceğimi Bilmiyorlar!

* Aşk Bir Çocuğu Sevmek Gibi Sevgi ise O çocuğun Gözlerindeki ıŞık Gibi Zaman Değiştiğinde Sana Olan Aşkımda Büyücek Hergün Olduğu Gibi..

* Aşk iLe iLgili ne Varsa hayatta Sana Armağan Ediyorum güL Yüzlüm...

* Aşkın Nekadar Büyük Olursa Olsun Samimiyetin Benim Olsun yeter Birtanem YaLansız Aşkımız Olsun Sevgilim.

* Aşkla Tanıştığımdan beri Adını Yazıyorum Duvarlara Prensesim..

* Aşkların En büyüğünü Yaşıyorum Seninle Lütfen Sana oLan Aşkımı Küçültme Bebeğim..

* Aşkların En güzelini Sundum temiz Kalbine Lütfen geri Çevirme..

* AşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!

* Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin.

* Ben Aşığım Sana Senin için Varım bu yalan Dünyada Sensiz yaşayamam Bunu Artık Anla..

* Ben Aşkı Çalan Şarkılarda Değil Seninle Yaşıyorum Aşkım...

* Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer!

* Bir gülüşünle Hayata geçer Bu Beden Ağlama Ne OLur Kahrolurum üzüntülerinde..

* Bir gün sevgilim sordu a‏sk nedir diye... Biraz zaman istedim dü‏süneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir ba‏skas‎‎ı ile, kulag‎ına f‎ısı‎ldad‎m a‏sk izdiraptir diye

* Bir Kanaryanın Sevgi Melodisi Gibi Sözlerin Bir Kedinin usulca Sokulması Gibi Hayalin Seviyorum Seni bebeğim..

* Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artik. Çünkü sen rüzgarin çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere.

* Bir Söz yeter Sana Kul Köle Olamama Bir Gülüşün yeter Dünyaların Elime Almaya Birtanem Benim

* Damarlarımda yaşıyor Aşkın Kalbime geliyor Sevginin Akışı Parçalar Gözlerin Gözlerimi Aşkım..

* Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni

* Gök yüzündeki Martılar gibi Sevgimiz Beyaz ve Temiz Yıkılmaz ve bÖlünmez Aşkımız..
    imkansızları başardık seninle artık sözlerimizi müziklere dökmenin zamanı geldi Aşkım...

* Ne Mevsimler Değiştircek Sana Olan Sevgimi Ne Zaman Etkileyecek Sana Olan Sevgimi Sen Benimsin Aşkınla Eriyeceğim Bu Dünyada..

* Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

* Okadar Güzel Gülüyorsunki Güldüğünde bile Aşkını Anlatıyorsun Gözlerime..

* Sana Söylenmemiş Sözler Söylemek iStesemde O Sözlerde Yanında KifâyetSiz Kalır Aşkım Sen Söylenmemiş tek Şiirsin benim için...

* Seni Gördükten Sonra Etrafımı Görmez Oldum Senin Elini Tuttuktan Sonra Senden Başkasını Hissetmez Oldum..

* Seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

* Son Bir Acıyı Aldın içimden Sana Aşık Oldum Aşk Acısını Çıkardın Kalbimden Sevgilim...

* Yalan Sevgiler içinde Kaybolan Bu Dünyada Bir Sen gerçek Oldun hayatımda...

Sayfayı Paylaş