Kamera arkası :)

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve pult tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Çekilen fotoğrafların kamera arkasını merak edenler için bundan sonra bir başlığımız var artık (ne kadar önemliyse:))

Hemen basit ve özensiz bir manzara fotoğrafıyla başlayalım olaya.

Sizde ekleyin mümkünse

Çekildiği an

2. ot-gu Genel Sorumlu

güzel ve ormanlık bir bölgeye benziyor

3. pult Well-Known Member

Evet çok güzel bir yerdir rusyanın elista şehirine yakın bir yer,elistadanda fotoğraflar çektim çok enteresan bir yer sokaklarda asker tipli insan çok var,ünüformalı adamlar basmış sanki,çok garip bir aksanla rusca konuşuyorlar,volga nehrine yakın sayılır nehire kadar düz bir yol var bazı yerlerinde ormanlar olsada genellikle sazlık ve bataklık var,güzel bir fotoğraf gezisi oldu,fotoğraflarımı derleyip toplayıp gezilerimle ilgili güzel bir konu açmayı planlıyorum,gezilerimi halka açacağım yani:).

4. ot-gu Genel Sorumlu

iyi olur bende sana destek vereceğim ama ilk resimlerimi scan etmem lazım, cd ler ve harddisk bozulmuş :( Allahtan bir kısmının baskısını yaptırmıştım.

5. pult Well-Known Member

Eyvallah hocam güzel konu olacak,ben fotoğraflarımı harici hdd'e yazıyorum ayrıca bilgisayarımda bir kopyasını bulunduruyorum daha önce başıma gelmişti,onun için dikkatli davranıyorum bu konuda,tavsiyem harici diske yaz.

6. ot-gu Genel Sorumlu

yeni fotoları o şekilde yapıyorum :), zaten başımıza iş gelmeden ders alamıyoruz biz Türklerin kronik sorunu :(

7. pult Well-Known Member

Selamlar,çok ciddi bir konu olmamasına rağmen açmış bulunduğumdan dolayı ara sıra bu konuyada bir el atayım maksat eğlenmek olsun konumuz şenlensin:D.

Bir cips ve onun çekim anı:)

Ve sonuç.

Sayfayı Paylaş