Kahraman Tazeoğlu Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Aklım kara kış ellerim seni üşüyor Bugün günlerden soğuk...

* Anladım ki ayrılığa değil, Ayrı kalmaya yeniliyor insan.

* Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır Prenses. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır bilirsin.

* Ben hiç mutluluktan delirmedim; Ama delirmekten mutluyum.

* Bilseydin ayrılığa yazgılanmış bir sevgiye açar mıydın yüreğini?

* Bir Çığlıktı Yalnızlığım, Hepiniz mi Sağırdınız...

* Bir insan, iki kuyuya aynı anda gözlerinden düşebilir. İtme ! Ama Gitme. Daha saat 'hoşçakal'ı göstermedi. Bitme !

* Bir şairin dediği gibi: başka anlamlar arama gerek yok! katlandığım kadar seviyorum seni gerçek bu evet bu.

* Büyük seven kalbin acısı küçük olmaz...

* Denize bakmayı bilmeyenler, bir gün mutlaka boğulur. İşte bundandır gözlerinden kaçışlarım.

* Gitsem kalmalar saldırıyor, kalsam gitmeler çağırıyor.!

* Gözlerini gözlerime çakıp içime daldı. Baktığıydım ama gördüğü değildim..

* Her şey geçmişte kalıyor, ama hiçbir şey geçmiyor!

* Her yara tende bir iz için, hatırlanması yasak bir giz için kabuk bağlar...

* Hiç kimsenin iyi gelmediği yerden sarıyorsun yaralarımı, hiç kimsenin dokunamadığı yerden kanatıyorsun sonra.

* Ilık tebessümler vaktine beş kala solan, kahkahalar gibiyim. yarısında yutulmuş, sevinç çığlıkları dolu boğazım.

* içimdeki boşluğa düş.. ben tutarım seni.

* İncinecek hal kalmadı bende , sana bir tavsiye . . ! Vedalar soğuk olur , sıkı giyin.

* İnsanın içi ağrır mı hiç ? Ağrıyor işte.

* Kalbimi kırdığında tebessüm ettim ve bir şey demedim... Çünkü senindi kalbim, sen kendi parçalarını yok ettin.

* Kavuşmak… belki… bir gün… ama unutma Prenses; suya aşık ateşler, aşığına kavuşunca ölür.

* Ki inanmak küskün bir çocuğun en büyük kan kaybıdır.

* Kimi insan, geçmişle geçememişi birbirine karıştırır. Halbuki, geçen iz bırakır, geçemeyen yara.

* Kimliğimi soruyor birileri, çıkarıp resmini gösteriyorum.

* Kimseyi bir başkası gibi sevmemeli insan. Çünkü kimse bir başkası değil.

* Kinim kendime, Susuşum sana, Küsüşüm tüm dünyaya.

* Meğer susmak; insanın içiyle konuşmasıymış, geç farkettim.

* Ne tuhaf. İçimi acıtan da sendin, acımı dindirecek olan da.

* Oysa senden tek bir damla istemiştim, Sana kocaman bir deniz sunabilmek için.

* Önce vardın. Hiç kimseye benzemiyordun. Şimdi yoksun, herkes gibi oldun.

* Sen benim görmek için, Bakmaya bile gerek duymadığım ezberimsin.

* Sevdamın sesi sessizliği soluyor şimdilerde, Sözlerime kilit, ağzıma mühür vurdum da Yine de susturamadım sen diye atan kalbimi.

* Şimdi benim son diye bitirdiğime, kimbilir kimler ilk diye başlayacak.

* Şimdi ne bugünsün, ne de yarın.. olsa olsa sadece bir yarım, ya da eksilen yanım.

* Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerim. Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorum.

Sayfayı Paylaş