Kafiyeli Sözler Aşk

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur.

Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

Aşkımı Anlatsam haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim.

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Ay yıldıza söz vermiş hep beraber olmaya, güneş aya söz vermiş ardından doğmaya, çiçek bahara söz vermiş onsuz açmamaya, sende söz verirmisin hep benimle olmaya

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok

Bazı geceleri gök yüzüne baktığında ay’ı görümezsin, ama bilirsinki ay gecenin içinde bir yerlerde saklıdır ; tıpkı yanımda olmasanda kalbimde olduğun gibi

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen…. Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

Bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN!

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.

Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

Bir şarkı vardır dillerde derdini paylaşacak, bir şiir vardır kitapta kara sevda anlatacak bir roman vardır aşkımızı anlatacak bir de ben varım; hayatta seni yalnız bırakmayacak

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki, turkeyarena gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide, belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır şiierlerimiz hayatımızı anlatır sevdamız yüreğimiz kadar mert olur ve seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

Dışarda yağmur,kalbimde rüzgar,seviyorum seni dünyalar kadar yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin hasretin var

Dikkat!!!! dikkat !!! kalbi yıkılmış bir SEVDA hastası için acilen taze sevgiye ihtiyaç vardır.bu mesajı okuyan acilen cevap vermezse HASTAMIZI kaybedeceğiz

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım.

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

Eğer bir gün ağlarsan beni ara; seni güldüremem ama seninle ağlarım. eğer bir gün ölmek istersen yine beni ara seni vazgeçiremem ama seninle ölürüm

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş…

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

Gel Bu Hayata Birlikte Gülelim hayat Bile Kıskansın Aşkımızı inadına güLeLim hayata Belki ozaman anLar Acıların içinde Gülmeyi..

Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılara git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır…

Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

Hayatı yaşayabildiğin kadar yaşa birini mutlu etmek için kendi mutluluğundan vazgeçme kimse senden daha değerli değil sevene can ver sevmeyene yol ver gitsin

Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir….

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske…

İki şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıpta seni tüm içtenliğinle görebilenler anlarlarki sen bir ömre bedelsn

İki tutkun var resmin ve sen,iki sırdaşım var geceler ve sen,iki çiçeğim var hasret ve sen,iki derdim var sensizlik ve sen,bir canım var yalnız sen GÜLÜM..!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler…

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi… özledigim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri..

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis…

Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

Sen sokakları tutkulu kılan kimsesiz bir akşamda iliklerime kadar ıslanmak pahasınada olsa yağmur altında aramaktan yorulmayacağım tek insansın

Sen Zaten Artık içimde bir Alevsin Kalbimde Merkezsin beynimdeki Düşüncelersin Nefesimdeki Ses'sin, Sen benim içimdeki BEN'sin Aşkım.

Seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın yetermi..

Seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir…

Yıldızları dizdim toprağın üzerine sırf dünya gözlerine benzesin diye ama ne yıldızlar gözlerin kadar güzel ne de dünya onu hak edecek kadar mükemmel

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi?

Yürek söz vermişse bizde sözden dönülmez, kalp kalbe gönül vermişse bizde sevgi inkar edilmez.bizde gurur zedelenir ama sevgiye,aşka ve sevgiliye ihanet edilmez!

Sayfayı Paylaş