Kadınlar Ve Erkekler Hikaye

Konusu 'Masal ve Hikayeler' forumundadır ve CAN tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. CAN Well-Known Member

Erkeler neden erken ölür de kadınlar uzun yaşar. Bunun pek çok açıklaması vardır, Mesela yaşam biçimi vücut yapısı dayanıklılık stres v.b diyebiliriz. Şimdi kadınları inceleyelim neymiş uzun yaşam sırları.En önemlisi kadın konuşur ama herkez ile herşeyi tabi bu kişlere göre değişir özel olayları en yakın arkadaşları ile paylaşırlar. Şöyle bakın çevrenize ne kadar çok dul kadın vardır genelde hepsi en az eski zaman göre tabi otuz yıl evli kalmıştır.

Çocuklar büyümüştür beyde ebedi istiratgahına çekilmiştir. Hepsi şen dullardır maaşlar evler şanslıların yazlıklarıda vardır.Hayatlarını yaşarlar hiçte şikayetçi değildirler arada bir yalnızlıktan dert yansalarda, eşlerini özleselerde.Biz kadınlar hiç bir şeyi içimizde tutmayız bir şekilde dışa vururuz. Kavgaysa kavga dırdırsa dırdır adamların başının etini yeriz.Meşhur kabul günlerimiz vardır ya para yada altın alınır. Aman bir sofralar hazırlanır giyinilir kuşanılır takılır takıştırılır tabi başlar dedikodu o onu demiş bu bunu yapmış alın size terapi bide iki döktürürüz kocalarıda çekiştirir araya çocuklarıda sıkıştırız ohhhh bütün stres atıldı. Akşam adam geldiğindede ay çok yoruldum iş yaptım denir.

Kadınlar her şeye ilgi duyarlar meraklıdırlar doğaları gereği bilmediklerinide öğrenirler, buda onlara terapidir.En büyük rahatlama sebebini unuttum alışveriş tüm kadınların bayıldığı şey bizi bıraksalar saatlerce alış veriş yaparız bu kadar şeyi biz yapıyOrsak niye erken ölelim değilmi beyler.

Sayfayı Paylaş