Japonya da bazı iş başvurularında bu oyunu çözmeniz isteniyormuş.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 8 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

Japonya da bazı iş başvurularında bu oyunu çözmeniz isteniyormuş. Amaç herkesi karşıya geçirmek.

Kurallar: Sala en fazla iki kişi binebilir. Salı kullanmayı anne,baba ve polis biliyor. Anne, baba yokken erkek çocuklarla birlikte kalamaz. Baba, anne yokken kız çocuklarla birlikte kalamaz. Hırsız, polis yokken aileden hiçkimseyle yalnız kalamaz.

Linki açınca mavi noktaya tıklayın. Kolay gelsin.

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

benim için fazla zor olmadı ama sizin için zor olacagını sanıyorum birgün japonyada calısmak durumunda kalırsanız bu oyunu cözmeniz gerek yoksa işe veda etmek zorunda kalırsınız kolay gelsin

2. ot-gu Genel Sorumlu

ben beceremedim,,japonyaya sadece tatil amaçlı gidebiliriz yani

3. BuLuT5 Well-Known Member

ben bi tiyo vereyim önce polisle hırsız gidecek sonra hırsız orada kalacak polis tek gelecek 2 sefere baba ile hırsız gidecek sonra baba tek gelecek gerisinide siz yapın benden bukadar

4. ot-gu Genel Sorumlu

polisle hırsız gitti tamam polis tek geldi orasıda tamam

ikinci sefere baba ile hırsız gidecek demişsin iyide hırsız karşıda kaldı nasıl gidecekki,,,,?

5. BuLuT5 Well-Known Member

hırsızı bıraktınmı orada hırsız tek kalabilir sorun yok sal ı sürebilecek olan geri gelince babayı alacaksın aynı polisle geri git polsi bırak orada salı baba sürecek

6. ot-gu Genel Sorumlu

şimdi baştan alalım

hırsızla polis gitti hırsızı orda bıraktık polis geri geldi

polisle babayı götüremiyoz

7. sevvv38 Well-Known Member

ben bu oyunu çözücem:cool:canımı çok sıktı işe ihitiyacım yok ama tokyo yu görmek istiyom:D:D

Sayfayı Paylaş