japonca ögrenmek isteyen arkadaslar

Konusu 'Diğer Dersler' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

arkadaslar şimdi degerli bir link veriyorum kıymetini bilin japonca ögrenmek isteyenler buradan püf noktaları ve A.dan Z ye tüm konularda yazma ve konusma ögrene bilirsiniz türkiyede japonca kursu olmayıp ve okullarda ögretilmediginden turkiyede japonca bilmek bir ayrılıcalıktır..

http://www.guidetojapanese.org/turkish/index.html

ve bir güzellik daga www.bizimlejaponya.com dan baska hiçbir yerde bulamayacagınız japonca ögreniyorum programı dowland edebilirsiniz..

www.bizimlejaponya.com/japoncasinifim/japoncaalfabe1.zip

ve japoncaya merak saran ögrenmek isteyen arkadaslar varsa benimle irtibata gecsin bende japonca ögrenmeye merak sardım be ögrenme konusunda birkac daga süprizim var :D

2. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

yahu daha turkceyı zor okuyorus ne japonyası.d

3. gokce115 New Member

Çok yararlı bişey bu Dostum :p bnde ilgi duyuyorum japoncaya Tşk. böyle güzel bi paylaşım yaptığın için

4. savagely New Member

Eyvallah . . . Umarım faydalı olur . . .

5. sasuke New Member

sağolun çok yardımcı oldunuz

6. BaRıŞ Well-Known Member

İngilizce varken japonca gibi zor bir dil niye merak salınırki.

7. nogay24 New Member

Kardeş program güzel de seslendirme çalışmıo bnde bi fikrin var mı ?

8. onurxelam New Member

teşekkürle ama içindeki dosya parola istedi parolo ney kardeş . .. başka ne yapcaksın japonca ile ilgili ilgileniyorum da.:D

ilk zipli olan parola istiyor kardeş parola ney biliyormusun?

9. ot-gu Genel Sorumlu

Hangi link parola istiyor, iki linkteki dosyaları indirdim herhangibir parola isteyen yer çıkmadı, tekrar deneyin ve düzgün kontrol edin.

10. hkhone New Member

paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar.

11. XRumerTest Guest

teşekkürler güzel paylaşım ama bana bu dil pek çekici gelmiyor çok karışık.

Sayfayı Paylaş