İyi Tatiller Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Allah'ım seni kazalardan belalardan korusun oralarda.

* Aşk Yolculuğuna Actım Gönlümü Bekliyorum Seni Birtanem, Sevgi Tatiline Çıkacağımız Günü Bekliyorum Meleğim..

* Benim yerime de bol bol gez toz. Seni özleyeceğim canım!

* Bol bol dinlen, eğlen, güzel güzel yüz ama denizi, güneşi, kumu fazla tüketme, bize de lazım daha, iyi tatiller.

* Bu tatilde inşallah Sensizken Göz Kapatıp Açıncaya Kadar Geçer Aşkın Sana Ve Kendime iyi yolculuklar Diliyorum.

* Çabuk gel hayatım, tatil de bir yere kadar, özledim! Yoksa ben yanına geliyorum artık.

* Deniz, güneş ve sen. Bu ne güzel bir üçlü.

* Deniz, kum, güneş, havuz, yanına bir de meyveli buz, herşey güzel ama biz bu keyifte yokuz ?

* Denizin sıcak kumlarında en güzel hayallerini kur bitanem. İyi tatiller

* Doğanın güzelliği, güneşin sıcaklığı, suyun serinliği hep yanında olsun. Hayırlı tatiller canım.

* Dosdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gidip gelmen dileğiyle, iyi yolculuklar.

* Dostdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gelmen dileğiyle iyi tatiller

* Dünya kazan sen kepçe.Dolaş Bakalım.Bu kez yolculuk nereye? Hediyemi isterim ona göre :)) Sevgiler. İyi tatiller

* Dünya kazan, sen kepçe, dolaş bakalım. Bu kez yolculuk nereye? Hediyemi isterim ona gore sevgiler, iyi yolculuklar

* En güzel dinlenmeler, en tatlı tebessümler senin olsun canım arkadaşım.

* Farın Açık olSun Yolunda Açık Olsun iyi yolculuklar Dilerim

* Güle güle git, güle güle gel canım! Allah kavuştursun!

* İyi yolculuklar Birtanem Sen Giderken Arkandan DuaLarımı Eksik Etmicem Sen Gelene Kadarda Seni Düşünecem Birtanem iyi Yolculuklar.

* Karakterin Gibi Yolun Açık Olsun Sağlığın Gibi Yollar Güzel Olsun Dualarim Seninle Olsun iyi yoLculuklar Sevgilim…

* Mutlu Neşeli ve Huzurlu Yolculuklar Diliyorum Su Gibi Git Su gibi Gel Birtanem iyi yolculuklar!

* O güzel gözlerini güneşten sakın birtanem!

* Öyle bir dinlen ki artık seneye kadar tatilden bahsetme.

* Pırıl pırıl deniz,altın sarısı kumsal,bol güneş.Kısacası muhteşem bir tatil için herşey seninle olsun.İyi tatiller

* Seni çok özleyeceğiz canım, sana hayırlı güzel ve iyi tatiller dilerim!

* Su gibi git, su gibi gel canım, hayırlı yolculuklar.

* Şu an ben de yanında olmak isterdim. İyi tatiller.

* Tatil yeri hiç senin kadar güzelini, tatlısını görmedi. İyi tatiller canımcım.

* Tatilin tadını çıkar, hayırlı yolculuklar tatiller canım benim!

* Tatillerin En güzeli Senin Olsun Birtanem iyi yolculuklar!

* Yolculuk nereye olursa olsun, dönüsün bizim eve olsun. Kendine dikkat et, inince mutlaka haber ver. İyi yolculuklar.

* Yolun açık, gönlün aydın olsun. iyi yolculuklar canım.

Sayfayı Paylaş