İyi Tatiller Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Allah'ım seni kazalardan belalardan korusun oralarda.

Aşk Yolculuğuna Actım Gönlümü Bekliyorum Seni Birtanem, Sevgi Tatiline Çıkacağımız Günü Bekliyorum Meleğim..

Benim yerime de bol bol gez toz. Seni özleyeceğim canım!

Bol bol dinlen, eğlen, güzel güzel yüz ama denizi, güneşi, kumu fazla tüketme, bize de lazım daha, iyi tatiller.

Bu tatilde inşallah Sensizken Göz Kapatıp Açıncaya Kadar Geçer Aşkın Sana Ve Kendime iyi yolculuklar Diliyorum.

Çabuk gel hayatım, tatil de bir yere kadar, özledim! Yoksa ben yanına geliyorum artık ;)

Deniz, güneş ve sen. Bu ne güzel bir üçlü :)

Deniz, kum, güneş, havuz, yanına bir de meyveli buz, herşey güzel ama biz bu keyifte yokuz ?

Denizin sıcak kumlarında en güzel hayallerini kur bitanem. İyi tatiller

Doğanın güzelliği, güneşin sıcaklığı, suyun serinliği hep yanında olsun. Hayırlı tatiller canım.

Dosdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gidip gelmen dileğiyle, iyi yolculuklar.

Dostdoğru bir yolda hiç aksamadan su gibi gelmen dileğiyle iyi tatiller

Dünya kazan sen kepçe.Dolaş Bakalım.Bu kez yolculuk nereye? Hediyemi isterim ona göre :)) Sevgiler. İyi tatiller

Dünya kazan, sen kepçe, dolaş bakalım. Bu kez yolculuk nereye? Hediyemi isterim ona gore sevgiler, iyi yolculuklar

En güzel dinlenmeler, en tatlı tebessümler senin olsun canım arkadaşım.

Farın Açık olSun Yolunda Açık Olsun iyi yolculuklar Dilerim

Güle güle git, güle güle gel canım! Allah kavuştursun!

İyi yolculuklar Birtanem Sen Giderken Arkandan DuaLarımı Eksik Etmicem Sen Gelene Kadarda Seni Düşünecem Birtanem iyi Yolculuklar.

Karakterin Gibi Yolun Açık Olsun Sağlığın Gibi Yollar Güzel Olsun Dualarim Seninle Olsun iyi yoLculuklar Sevgilim…

Mutlu Neşeli ve Huzurlu Yolculuklar Diliyorum Su Gibi Git Su gibi Gel Birtanem iyi yolculuklar!

O güzel gözlerini güneşten sakın birtanem!

Öyle bir dinlen ki artık seneye kadar tatilden bahsetme.

Pırıl pırıl deniz,altın sarısı kumsal,bol güneş.Kısacası muhteşem bir tatil için herşey seninle olsun.İyi tatiller

Seni çok özleyeceğiz canım, sana hayırlı güzel ve iyi tatiller dilerim!

Su gibi git, su gibi gel canım, hayırlı yolculuklar.

Şu an ben de yanında olmak isterdim. İyi tatiller.

Tatil yeri hiç senin kadar güzelini, tatlısını görmedi. İyi tatiller canımcım.

Tatilin tadını çıkar, hayırlı yolculuklar tatiller canım benim!

Tatillerin En güzeli Senin Olsun Birtanem iyi yolculuklar!

Yolculuk nereye olursa olsun, dönüsün bizim eve olsun. Kendine dikkat et, inince mutlaka haber ver. İyi yolculuklar.

Yolun açık, gönlün aydın olsun. iyi yolculuklar canım.

Sayfayı Paylaş