İyi Geceler Sözleri Yeni En Süper İyi Geceler Mesajları

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin aşkım.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

Aşkım sevgim dile geldi, sana yapacağım en güzel sürprizlerle gecenin yıldızı olacağım. İyi geceler en yakın arkadaşım.

Ay olsam güneş olsan her gün senin ışığını görmek için beklesem. Sen gökyüzümsün sensiz olamam iyi uykular güzelim.

Bal, tatlı, miss kokulu sevdiğim iyi geceler.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Beyaz bir güvercinin gecenin karanlığında sana gönderiyorum parıldayan kanatlarında tatlı bir öpücük seni bekliyor iyi geceler.

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi geceler her şeyim.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin..

Dünyanın en güzel kızı uykulara dalmadan ona iyi geceler dilemek isterim.

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular arkadaşım

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem…

Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi…

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

Gecelerin en güzel dostuna iyi geceler dileyerek onu uykulara gönderiyorum.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem..

Gecenin güzelliği dostun muhabbeti ile olurmuş yaşattığın gece için sağ olasın dostum.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat bir hadi iyi geceler…

Günün birinde yanında olduğumu göreceksin sevgi dostum daima senin yanında olacağımı bil iyi geceler.

Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni birtanem dualarım yalnızca sana iyi geceler birtanem…

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de, ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı…iyi geceler

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İyi geceler canım derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde. Özdemir Asaf

İyi geceler canım sıcak ellerini yüzümde hissederek en tatlı uykulara dalmak isterim.

İyi geceler dünya, iyi geceler insanlar, turkeyarena iyi geceler bir tanem, rüyanda beni gör olur mu…

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

İyi geceler mesajları bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum iyi geceler aşkım…

İyi geceler rüyalarımın prensesi…

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Rüyalara son verdim bu gece uyumuyorum en derin gecelerde seni düşüneceğim canım arkadaşım.

Rüyalarımın gerçeğisin hayalimin ta kendisi olan köylü kızı iyi geceler.

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım..

Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yasama sebebimsin iyi geceler meleğim.

Seni çok seviyorum bir tanem iyi uykular…

Seni gözlerimi kapattığımda değil,gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler…

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki…

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Uyurken görmek isterim sevdiğimi, ay yüzlü olduğuna bir kez daha şahit olacağım iyi geceler.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım..

Yıldızlar arasında arama beni daima yanındayım sevgilim iyi geceler.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan…

Sayfayı Paylaş