İyi geceler mesajları arkadaşa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Aşkım sevgim dile geldi, sana yapacağım en güzel sürprizlerle gecenin yıldızı olacağım. İyi geceler en yakın arkadaşım.

Ay olsam güneş olsan her gün senin ışığını görmek için beklesem. Sen gökyüzümsün sensiz olamam iyi uykular güzelim.

Bal, tatlı, miss kokulu sevdiğim iyi geceler.

Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak…

Beyaz bir güvercinin gecenin karanlığında sana gönderiyorum parıldayan kanatlarında tatlı bir öpücük seni bekliyor iyi geceler.

Büyüklere çok sıkıcı gelir eceler sana son sözüm iyi geceler.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

Dünyanın en güzel kızı uykulara dalmadan ona iyi geceler dilemek isterim.

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

Gecelerin en güzel dostuna iyi geceler dileyerek onu uykulara gönderiyorum.

Gecenin güzelliği dostun muhabbeti ile olurmuş yaşattığın gece için sağ olasın dostum.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Günün birinde yanında olduğumu göreceksin sevgi dostum daima senin yanında olacağımı bil iyi geceler.

Hep aklımdasın, aklımda olmadığı bir anım dahi olmadı gecenin güzelliğinde düşüncelerin galaksiler arasında görülüyor iyi geceler değerlim.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

İyi geceler canım sıcak ellerini yüzümde hissederek en tatlı uykulara dalmak isterim.

İyi geceler kanka, sakın bana kanma.

İyi geceler öpsün seni bu geceler.

İyi geceler yesin seni keçiler.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

Rüyalara son verdim bu gece uyumuyorum en derin gecelerde seni düşüneceğim canım arkadaşım.

Rüyalarımın gerçeğisin hayalimin ta kendisi olan köylü kızı iyi geceler.

Sana bin bir gece masallarında olduğu gibi masallar anlatmak isterim. Gözlerini kapak ve saçlarının parmaklarım arasında dolaştığı hayal ederek dinle beni sevgilim.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Sevdiğiniz arkadaşlarınıza yazabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları burada arkadaşlar.Arkadaşlarınıza güzel bir iyi geceler mesajı yazmak için sayfamızdaki mesajlardan yararlanabilirsiniz.İyi geceler sözleri Arkadaşa.

Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Uyurken görmek isterim sevdiğimi, ay yüzlü olduğuna bir kez daha şahit olacağım iyi geceler.

Yıldızlar arasında arama beni daima yanındayım sevgilim iyi geceler.

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

Sayfayı Paylaş