İyi geceler mesajı 2015

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü . yanağını uzat.

* Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım..

* Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

* Gecelerin Sıcak Rüyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun..

* Geceme ışık ol Rüyalarımın Ateşi Ol Sadece benim Ol iyi geceler Aşkım.

* Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

* Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir bilmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum. Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.

* Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler demek geldi.

* Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler.

* Hayırlı geceler tatlı uykular aydınlık güzel günlere uyanmanız dileğiyle iyi geceler.

* Her yüreğin Rahatlamak, huzur bulmak için çekildiği Bir köşesi vardır. Bende Artık Köşeme Çekileyim. Yüreğiniz Kıymet Bilene Emanet. iyi geceler.

* İşaret parmağınla birini suçladığında diğer üç parmağının sana dönük olduğunu unutma. iyi geceler

* İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni çok seviyorum:)

* İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim Hayalim..

* Karanlık geceye yakışıyor sadece Yüreğiniz hep aydınlık olsun iyi geceler.

* Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykuda iken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

* Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

* Sen uyurken şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

* Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

* Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

* Sensizlik olsada sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım..

* Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sayfayı Paylaş