İyi geceler komik mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 27 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

* Ali Ata Bak, Bak Ali bak, Uyu Ali Uyu, Yat Uyu Uyu, Yok Bu Mesajların Sonu, Yok Sonu Sonu, Çıktı Mesajın Suyu, Suyu Çıktı Suyu, Ben Diyorum iyi Geceler, Sen Uyan Uyan Uyu.

* Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

* Bak sinci ben saga iyi geceler diyivircem nolcek ya gecen iyi mi geccek alt ustu uyuvercen gari..E datli ruyalar deiversem ben didim die ruyan datli mi oluvercek ya..E hadi optm yazivirdim ya ole yazdim die hissedivercen mi bea..E Kib deiversem gari ben dedim die gece gece kendne dikkat mi edicin.E bosver gari ozaman en eysi yativer sen..

* Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.

* Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin...

* Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum ...hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi ....

* En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

* Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, Haydi iyi geceler

* Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

* Hadi iyi geceler Uyudu 7 cüceler Yarn güzel bi gün bekler, Uçusan kelebekler, Mutlu gülen bebekler, Renkli güzel çiçekler, Gencligi bekler delilikler, Rüyanda olsun melekler, Uzak dursun sebekler, Yapilmasin kelekler, Sasirtmasin felekler, Dostlar mutlulugu kenetler, Yazildi çek ve senetler, çay ve sicak simitler, Ramazanda iyi gider, Bu msj burda biter ben uyumaya gider, Uzatmayalim yeter, Hadi iyi geceler...

* Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı.. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler...:)

* Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler

* İyi geceler öpsün seni bu geceler.

* İyi geceler yesin seni keçiler.

* Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

* Sayın rüya tur yolcuları rüyalar alemine gitmekte olan aracımız kalkmak üzeredir lütfen yataklarınıza

* Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Kız İsteyeceğimiz Yok... "İYİ GECELER" Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakmayın Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz... Siz Tatlıyı Rüyanızda Görürsünüz.

* Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!

* Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var ;) iyi geceler!

Sayfayı Paylaş