İyi Geceler Esprileri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Ali Ata Bak, Bak Ali bak, Uyu Ali Uyu, Yat Uyu Uyu, Yok Bu Mesajların Sonu, Yok Sonu Sonu, Çıktı Mesajın Suyu, Suyu Çıktı Suyu, Ben Diyorum iyi Geceler, Sen Uyan Uyan Uyu.

Bir güzel söz söyleme sanatı varsa, birde güzel uyuma sanatı vardı İyi Geceler :)

Bir uyku yolunun sonuna geldik...yayın ve yapımda emeyi gecen tüm yastık yorgan carşaf ve rüyamda oynayan artistlere teşekür eder saygılarımla.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Elveda arkadaşlar.Bu sizlere son satırlarım.Artık veda vakti geldi.Yaptığım şeyin ne kadar erken olduğunu biliyorum ama artık dayanamıyorum.Hayata gözlerimi kapatmanın zamanı geldi…. Acayip uykum var yaa iyi geceler :)

Elveda arkadaşlar… bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum …hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi ….acayip uykum var :):):) iyi gecelerr:):))

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler.

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok geln hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bi uyku tutmaz

İyi geceler yesin seni kediler.

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Kız İsteyeceğimiz Yok... "İYİ GECELER" Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakmayın Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz... Siz Tatlıyı Rüyanızda Görürsünüz.

Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin, İyi Geceler ..

Sevgili Uyku, Ben bu Satırları Yazarken Sen çok uzaktasın biliyorum. Seni çok seviyorum nolur yuvana geri dön. İmza:pijamalı bir dost. HAYIRLI GECELER :))

Tam uyuyacakken gelen iyi geceler mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani gelmiyor öyle bi mesaj.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var.

Sayfayı Paylaş