İyi Geceler Arkadaşım Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Aşkım sevgim dile geldi, sana yapacağım en güzel sürprizlerle gecenin yıldızı olacağım. İyi geceler en yakın arkadaşım.

* Ay olsam güneş olsan her gün senin ışığını görmek için beklesem. Sen gökyüzümsün sensiz olamam iyi uykular güzelim.

* Bal, tatlı, miss kokulu sevdiğim iyi geceler.

* Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak…

* Beyaz bir güvercinin gecenin karanlığında sana gönderiyorum parıldayan kanatlarında tatlı bir öpücük seni bekliyor iyi geceler.

* Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

* Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…

* Dünyanın en güzel kızı uykulara dalmadan ona iyi geceler dilemek isterim.

* Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

* En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular arkadaşım

* Gecelerin en güzel dostuna iyi geceler dileyerek onu uykulara gönderiyorum.

* Gecenin güzelliği dostun muhabbeti ile olurmuş yaşattığın gece için sağ olasın dostum.

* Günün birinde yanında olduğumu göreceksin sevgi dostum daima senin yanında olacağımı bil iyi geceler.

* Hep aklımdasın, aklımda olmadığı bir anım dahi olmadı gecenin güzelliğinde düşüncelerin galaksiler arasında görülüyor iyi geceler değerlim.

* Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

* İyi geceler canım sıcak ellerini yüzümde hissederek en tatlı uykulara dalmak isterim.

* Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

* Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

* Rüyalara son verdim bu gece uyumuyorum en derin gecelerde seni düşüneceğim canım arkadaşım.

* Rüyalarımın gerçeğisin hayalimin ta kendisi olan köylü kızı iyi geceler.

* Sana bin bir gece masallarında olduğu gibi masallar anlatmak isterim. Gözlerini kapak ve saçlarının parmaklarım arasında dolaştığı hayal ederek dinle beni sevgilim.

* Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

* Sevdiğiniz arkadaşlarınıza yazabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları burada arkadaşlar.Arkadaşlarınıza güzel bir iyi geceler mesajı yazmak için sayfamızdaki mesajlardan yararlanabilirsiniz.İyi geceler sözleri Arkadaşa.

* Uyurken görmek isterim sevdiğimi, ay yüzlü olduğuna bir kez daha şahit olacağım iyi geceler.

* Yıldızlar arasında arama beni daima yanındayım sevgilim iyi geceler.

* Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

Sayfayı Paylaş