İsyan Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Ellerimi tutma, Artık yok karşında O saf Aşık bunu Unutme! Artık isyanım Sana Yalancısın Bunu Anla..

* Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

* Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

* Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirirTipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi…

* Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman

* Ben hayatı Sevsemde hayat beni Sevmiyor Artık, Ben Susarak Hataı izlesemde Hayat isyan Etmiş bana Bir Kere…

* Ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum…

* Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek…

* Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle

* Bir gün bir rüzgar eserse oralaraBenim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……

* Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için…

* Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!!

* Biz isyankar aşıklarız! geceleri Sokaklarda Düşünürüz Aşkımızı geceleri isyan bayrağımız dalgalanır Aşka Karşı!

* Bizim Ellerimizde Dost Nasırları Cekiyoruz Hergece Aşk Tasası Sana degil Sözlerim Alayınıza!

* Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

* Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

* Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

* Denzleri seviyorsn,dalgalarıda sevecksn,sevilmek istiyorsn,önce sevmeyi bilecksn,uçmayı seviyorsn,düşmeyi de

* Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben…

* Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun…

* Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

* Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

* Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…

* Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim

* Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

* Gitme Yanımdan Kal Bu Dunya Bana Sensiz Zindan Sözlerimi Dinlemeden gitme isyanim herkeze!

* Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

* Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.

* Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasinsevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasinmutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin

* Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

* Güzel oLsanda Söz dinlemez Bu gonuL, Çirkin Olsanda Sever Seni Gönlüm, Delikanlı Kalbimle geliyorum Sana isyanım Bu Aleme!

* Hayatımda yapabildiğim En Güzel Şey Adına Ve Aşkına isyan etmek isyankar Olmak..

* iSyanım Bu Hayat Değil Güzelim isyanım Bu Aşka!

* iSyanIm, iSyanIm Aşkı biLmeyen Sevgililere Sevipte Değerini biLmeyen Değersizlere isyanIm!

* iSyankar gençLik Çık Aleme, Alem iSyankar gençLerin peşinde!

* Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir

* Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede…

* Karanlık Bir gecede elinde sigara geziyor karanlık sokaklarda isyankar Aşık belli Ağlaması inletiyor heryeri.

* Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’

* NdN sÖlEmEz İnSaN SevDiĞİnE sEvDiĞiNi NdN aNlamAz İNsAn yAnIndAyKn kIYmEtiNi yRn çOk gEç oLUNca

* Ne iSyanLarla Gider Bu Hayat Neden Aşklarla Biter Bu hayat Dünya Döndükçe Sesimi Duyacaksın iSyan Yazılarımı Okucaksın!

* Ne Sahte Sevgiler için Zaman geçirdim nede Zamanımı sahte Sevgililer için Harcadım!

* Ne Sever Bu kalp Bir Daha Ne Kanar Senin Gibi yalancılara isyanım Sana Ulan isyanım Sana!!

* Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

* Ölsen bile benden kurtulamazsin Kefen olur bedenini sararimYagmur olur üzerine yagarimÇiçek olur mezarinda açarim Ölsen bile benden kurtulamazsin

* Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..

* Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

* Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin

* Sakın tutma Ellerimi üzerim Seni, akın bakma Gözlerime Bozarım Gözlerini, Sen Beni Kandırdın isyanım Sana Zalim Sevgili.

* Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez…

* Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun

* Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI…

* Sen Beni Bırakıp Gittiğinde Suskun Yüreğim isyan Etmeyi Öğrendi..

* Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim

* Sen Herzaman Kalbimde Bir umut Beynimde Bir kuralsın, Sen isyankar oLdupum Alemde Tek Duamsın Bebeğim..

* Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

* Sen Uzaklarda Mutlu ol Yalan Sözlerle, Ben isyan Ederim Sana Aldandığım Günlere…

* Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin

* Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde…

* Seni Severken hayatı Dinlemeyi öğrendim, Ayrılınca isyan Etmeyi Sevdim..

* Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

* Senin Gibi Yalancı Olacağıma, Ölümüne isyankar Olurum Daha iyi…

* Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi

* Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur

* Sevdim De Ne Oldu? EFES Pilsen Zengin Oldu

* Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!!!

* Severken Gözümü kapadın, Ayrılırken Hayatıma Bir Noktada Sen patlattın, Helal olsun Sana Senin Gibi
    Yalancılara İsyanım Var isyanım Alayınıza..

* Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten…

* Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

* Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: ‘Hani nerde DELİKANLILIK?’… Yaptığın

* Ufak bir Mutluluğu Aldın Ellerimden, ben Sevmiştim Seni Harbiden! Bu isyanım Sana inceden…

* Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri

* Yağmurdan Sonra Büyürmüş Başak Sevgiler Zamanla Olgunlaşırmış…Birgün Gözlerimin İçine Bak Anlarsın Õlüler Niçin Yaşarmış..!

* Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem…

* Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter Çünkü ben o rüzgardayim…

* Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin

* Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin

* Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle

* Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Sayfayı Paylaş