İsrail hepimize teşekkürlerini sunar...‏

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

BU MESAJI 1 GÜN İÇİNDE 10 KİŞİYE GÖNDERİRSEN CENNETTE ARSANA 5 AĞAÇ DİKİLECEK GİBİ ABUK SUBUK E-POSTALARI DAĞITACAĞINIZA BU E-POSTAYI DAĞITIN..

israil'den Teşekkür!

2. nizamalan Member

Sağolun bilgilendirdiğiniz için..Maşallah site üyeleri pek bir duyarlı....

3. ot-gu Genel Sorumlu

adamlar kimseyi dinlemiyor, bizim başbakanda zaten eş başkanı, bu durumda yapacakda pek bişey yok kınamaktan başka.

4. nizamalan Member

Adamlar güçsüzleri dinlemiyorAslında yapacak çok şey varÜrünleri alınmaz..Ekonomik ambargo uygulanır.Halk bilinçlendirilir..
    Eğer hala daha durmuyorlarsa ne olursa olsun bir askeri girişim olmalıdır..

5. seckinyd Well-Known Member

Arkadaşlar ben bu konuya karşıyım. Geçmiş bizim çok önemli, tarihini bilmeyen bir millet; gününü ve geleceğini bilemez. Ne yazıktır ki, seneler boyunca dış güçler tarafından el altına alınmış olan MİLLİ eğitimimiz bize gerçek tarihimizi, tam tarihimizi anlatmadı, okutturmadı, öğretmedi, öğrettirmedi. Ve ne oldu tarihimizi bilmediğimiz için ne olduğumuzu bilemedik daha dorusu bildirilmedi ve bugün bütün dünyanın toprağını paylaşmak için oyun oynadığı bir millet olduk. Geçmişimizi bilmediğimiz için unutkan damgası yedik, yemekle kalmadık bizlere kötülük edenlere kucak açtık.

Filistin; 400 sene boyunca rahat, hür, hiç bir baskı altında kalmadan ve zor kullanılmadan Osmanlı İmparatorluğu altında yaşayan bir milletti keşke Osmanlı İmparatorluğu bu şekilde bir fetih anlayışı gütmeseydide İngiliz, Fransız, İtalyan yada Amerikan gibi gittiği ülkede toplumu baskı altına alıp onların kişiliklerini, benliklerini değiştiren bir fetih anlayışı gütseydi. Gelelim Filistine, onlar ne yaptı? bir gecede bir İngiliz vatandaşına inandılar, Osmanlının, Filistin için kötü bir politika güttüğüne ve Osmanlı himayesi altından çıkıp İngiliz himayesi altına girmeleri gerektiğine inandılar ve o gelip akıllarını bir dakkada çalan İngiliz, Filistinlilere ne yaptırdı biliyormusunuz? Bizim 30.000 Osmanlı askerimizi kılıçtan geçirtti ve tek bir Filistinli gözünü kırpmadan o askerleri öldürdü, bir müslümanı öldürdüğünü düşünmeden. Bunlaramı yardım edeceğim; hiç bir güç beni, atama el kaldıran birilerine karşı kılımı kıpırdatmamı beklemesin. Kimler ne yaptı bu durum karşısında; bütün dünya suskundu, hiç bir şey demediler, diyemediler. Ne müslümanı, ne arabı ne de bir başkası. Benim dedelerimin ne suçu vardı?, Onlar ölürken başkaları Osmanlıya yardım gönderdimi yada herhangi bir sure, dua okundumu?

Şimdi diyeceksinizki atalarının suçunu onlara yükelememeliyiz, bizim suçumuz neydi?

6. OrKuN Well-Known Member

kriz belimizi büktü filistinimi düşüneceğiz :(

7. gunizi Member

Sadece sen ben ile duyarlılık büyümez bu markaları öncelikle dev isim olan Süper marker, Hiper market,Grosmarket,vb. gibi marketletlerin bu ürünleri almamaları gerekli ki reyonlarda Halk bunları bulamyıp yerine kendi Ülke'mizin ürettiği ürünleri almalı ancak bu şekilde boykot edilir. Yukarıda ürünlerin en az 1 tanesi her evde mutlaka vardır.

8. ot-gu Genel Sorumlu

marketlerdede kesin ortaklıkları vardır gunizi devlet politikası olmadan halk devamlılığı sağlayamaz ihtiyacı olduğunda mecbur alacak.

9. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Başbakanın eşide bir israil vatandaşı basbakan ne yaparki baska kınıyorum :)
    bu ülkeye bir ATATÜRK gerek oda olmadıgı için vay halimize

Sayfayı Paylaş