iPhonedan Şarkı Silme

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

iPhone'a yüklediğimiz şarkıları nasıl silebiliriz?

Bir albüm satın aldım ve bütün şarkıların telefonumda yer kaplamasını istemiyorum. Bazı şarkıları telefonumun müzik kısmında parmağımı sürükleyerek silebiliyorum fakat bazıları silinmiyor. Bilgisayara bağladım teli ordada silemedim. Deli oldum lütfen yardım edin. Para verip satın alıyorum ama istediğim zaman silemiyorum telefonumdan. iphone 5 ve ios7 kullanıyorum.

Merhaba arkadaşlar iphone'ıma şarkılar yükledim itunes ile, ancak zaman zaman yüklediğim müzik listesini değiştirmek istiyorum acaba telefona yüklediğimiz şarkıları nasıl geri silebiliriz zira müzik programını açıp şarkıları silmek istediğimde silmekle ilgili hiçbir ayar yok seçenek yok itunes aracılığıyla sildim ve şu uyarı geldi burdan sildiğiniz şarkılar telefonunuzdanda silinecek tamam dedim ancak baktığımda telefonda hala aynı şarkılar duruyor telefona yüklediğimiz listelerle ilgili toplu silme yapabileceğimiz bir ayar yada bir uygulama varmıdır yazarsanız sevinirim.

Cevap: Müzikleri bilgisayardan sildikten sonra iPhone'u bilgisayarla eş zamanlayın, sildiğiniz dosyalar iPhone'dan da silinecektir. Eğer şarkıları iTunes’tan silmek istemiyor ve sadece iPhone’dan silmek istiyorsanız, o zaman da aşağıdaki gibi ilgili şarkıları iPhone’da kullandığınız PlayListler’den silmeniz gerekiyor.

Sayfayı Paylaş