iPhone Da Rehber Nasıl Silinir

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

iPhone'da Telefon Rehberi Nasıl Silinir?

iPhone telefon rehberinin tümünü silme
    ;

İphone 4 kullanıyorum rehberimi silmek istiyorum ama bir türlü nasıl kolayca silebileceğimi bulamadım. Tek tek çok uğraştırıyor. Biri bana yardım edebilr mi?

İphone rehberinizi kolayca silmek için telefonunuzda Ayarlar - Genel - Sıfırla - Tüm içerik ve ayarları sıfırla yolunu izleyin.

Bu yolu izleyerek rehber dahil, tüm içerikleriniz sıfırlanacaktır. Ancak tüm içeriklerim sıfırlanmasın diyorsanız, malesef kişileri tek tek silmekten başka çareniz yok.

Ayrıca;

Rehberinizdeki tüm girdileri tek seferde silmek için gerekli olan programın adı Erase Contacts.

Cydia içinde bulunuyor.Source büyük ihtimal hazırda eklidir ancak çıkmayanlar için big boss ve Plant-iPhones source larında çıkmakta.

Yalnız programı kullanırken çok dikkat edin. Açıklamalarında da okuyacağınız gibi programı indirip kurduktan sonra sadece çalıştırmanız bile rehberinizi anında uçurabilir. Yani rehberi silmek için programı çalıştırıyorsunuz o kadar.

Sayfayı Paylaş