İnternetten film veya video izleyemiyorum yardım lütfennn

Konusu 'İnternet' forumundadır ve Nysa tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. Nysa Well-Known Member

arkadaşlar netten film veya video izleyemiyorum iki gün önce hiç sorun yoktu şimdi hiçbiri açılmıyor öyle bekliyor çok sinir oluyorum yardım lütfennnn

2. oguzturk Administrator Staff Member

Bu sorunu başka bir ülkede yaşasaydık ilk olarak yazılımlar, güncellemeler ve virüs gibi sistemi etkileyen hatalarda arayabilirdik ama Türkiyedeki internet alt yapısı okadar berbatki butür sorunlarda hattın yavaşlığından olduğunu düşünüyoruzki çoğu zamanda öyle oluyor. Bence birkaç gün test et bilgisayarı sürekli özellikle internetin çok az kullanıldığı gece geç saatler ve gündüz erken saatlerinde ozamanlardada aynı yavaşlık olursa o 2 gün önce birşey yoktu dediğin tarihten önceki bir tarihe sistem geri yükleme yaparak sorununu çözebilirsin eğer sistemindeyse tabi. Yoksa genel internet alt yapı yetersizliğinden kaynaklanan sorunsa geçer tekrar olur bu şkilde devam eder hepimiz yaşıyoruz o sorunu zaten.

Adamlar avrupada falan 100 Mbps ile bağlanırken bize daha yeni gelen 8 Mbps i hızlı internet diye yutturuyorlar ki oda zaten çoğu zaman 8 Mbps'i görmüyor bile :D

3. Nysa Well-Known Member

denedim ama net hızım normalkende videolar açılmıyor

4. ot-gu Genel Sorumlu

bu 2 gün içerisinde herhangi bi program falan kurdunmu veya sildinmi?

5. Nysa Well-Known Member

sorun kendiliğinden çözüldü :) bana zaman ayırdığınız için teşekkürler arkadaşlar

6. ot-gu Genel Sorumlu

çevremde birkaç kişiden daha aynı problemi duydum, aynı şekilde onlardada sorun kendiliğinden çözüldü. Demekki sorun internet sağlayıcılarında kısacası telekomdaymış.

Sayfayı Paylaş