Instyler Saç Şekillendiricisi Kullananlar

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve KaraMelek tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. KaraMelek Well-Known Member

Instyler Saç Şekillendiricisi Kullananlar
    Instyler Saç Şekillendiricisini reklamlarda izledim çok güzel görünüyor. Almayı düşünüyorum ama tamda emin olamadım. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

2. SeçiL Well-Known Member

kızlar çok merak ediyorum nasıl bişey bu ya kullanan yok mu

3. Berra Well-Known Member

bende videosunu izledim gerçekten harika görünüyor ama çin malı olması kafamı karıştırdı

4. ot-gu Genel Sorumlu

Bende resmini ekleyeyim konuyu açan arkadaş koymamış ;)

Bunlar saçları yakmıyormu yada kırıkları artırmıyormu questionmark

5. KaraMelek Well-Known Member

normal düzleştiriciler saçı yakıyor ama bu farklıymış aslı varsa onun için araştırıyorum

6. Nysa Well-Known Member

160 küsür yanılmıyorsam fiyatı çin malı bir ürün için çok fazla geldi bana

7. Asil Member

kız arkadaşımım saçları dalgalı kıvırcığa yakın eğer iyiyse söyleyinde bende ona alıyımda saçını düzleştirsin bari ben düz saç seviyorum :)

8. Ayşe Melek Well-Known Member

arkadaşlar bugün sipariş verdim ürün gelince yorumlarımı yazarım

9. Dila Well-Known Member

ayşe melek ürün daha gelmedimi herkes seni bekliyor merak ediyoruz nasıl

10. Ayşe Melek Well-Known Member

arkadaşlar ürün göründüğü gibi değil dandik bişey, tam bir hayal kırıklığı yaşadım asla tavsiye etmem

11. Dila Well-Known Member

seninki sahte felan olmasın, neyinden memnun kalmadınki

12. KaraMelek Well-Known Member

niye memnun kalmadığını açıklarmısın, o kadarda kötü bir ürüne benzemiyor

13. Ayşe Melek Well-Known Member

tek seferde istediğim düzlüğü vermedi ısıyı yükseltince diğer düzleştiriciler gibi saçtan buharlar çıkıyor bu esnadada saçın kırılmaması mümkün değil zaten, makine biraz ağır ve tutacak yeride kalın o yüzden kullanımıda zor geldi bana, birde saça verdiği şekil kalıcı değil, benim eski düzleştiricimle saçım 2 gün felan gidiyordu bununla akşama kadar zor duruyor

14. Emel Well-Known Member

bir arkadaşımda almış saçları çok güzeldi aynı kuaför fönü gibi yani diğer düzleştiriciler gibi kalıp şeklinde yapmamış, çokta memnun olduğunu söyledi bende almayı düşünüyorum, yalnız alacak arkadaşlara tavsiyem fiyatları heryerde değişik iyice araştırıp alın

15. umay0104 Well-Known Member

her üründe olduğu gibi bundada kullanıcı yorumları farklı gerçekten kafam karıştı

16. BaRıŞ Well-Known Member

Arkadaşlar bundan hediye olurmu kız arkadaşıma almayı düşünüyorum. Görünümü kaliteli gibi geldi bana.

17. Emel Well-Known Member

bence harika bir hediye olur tavsiye ederim

18. aslı0607 Well-Known Member

arkadaşlar benden size tavsiye ürünü bildiğiniz güvendiğiniz yerden alın, özellikle faceden satılan ürünleri sakın almayın

19. Misafir Guest

instyler bu ürün sayesine gerçekten istediğim şekilde saçlarımın düzlüğüne kavuştum çok güzel bir ürün gerçekten.teşekkürler

OT-GU
    Not: Site ismi vermek istiyorsanız üye olmalısınız. instylertr.gentr

Sayfayı Paylaş