İngilizce ve Matematiğim Çok Kötü Ne Yapabilirim?

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve ferhunde tarafından 15 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. ferhunde Guest

ingilizcem ve matamatiğim kötü napabilirim derslere hiç aklım almıyor ve çok zor geliyor lütfen bana yardım edin ve tavsiye verin ben taktir almak istiyoruum ve alamıyorum annemde bana çok kızıyor derslerime çalıştığım halde başarılı olamıyorum napabilirim lütfen bana yardım edin ve bana bir akıl verin

2. EmRe Well-Known Member

Çalışıpta anlamıyorsan çalışma sisteminde hata var demek. Matematik ve ingilizce olayı mantığıyla birlikte güzel anlatmayı bilen birileri tarafından öğretilirse özellikle ilk başlarda mantığını kavrayana kadar zorlanmazsın. Dersin mantığını kavradıktan sonra yardıma çok ihtiyacınızda kalmayacaktır ilerleyen zamanlarda ama başlangıçta dediğim gibi profosyonel destek almalısın. Bu bir öğretmen olabilir özel ders gibi yada üniversiteye hazırlanan veya okuyan bi tanıdığınız olabilir.

Ben ikinci tercihi yani üniversiteye hazırlanan yada okuyanı tercih etmeni öneririm hem maddi açıdan hemde aranızda öğretmen-öğrenci resmiyeti olmayacagından daha iyi anlayabileceğinizi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş