İki Aydır Öksürükle Halsizlikle Mücadele Ediyorum. Nedir Bu Hastalığım?

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 23 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

Merhabalar ben bundan 2 ay kadar önce grip oldum. Grip 3 hafta kadar sürdü daha sonra düzeldim. Ancak öksürüğüm hala devam etti ve daha sonra göğüs ağrısına dönüştü. Ve doktora gittiğimde film çekildi, astım bronşit tanısı kondu foster hava verdi. Düzenli kullan 10 gün sonra tekrar gel dedi. Tekrar gittiğimde öksürükte hiçbir düzelme ve ağrılarda azalma olmadı, gün içinde de tıkanmalar başladı. Ventolen hava verdi böle devam edecek yapacak bişey yok dedi. Geçen gün yine hastaneye gittim. Filmler çekildi, tahliller yapıldı. Sonuçlar normal ama benim öksürük berbat ciğerlerim çıkcak gibi ve kasıklarıma müthiş bir ağrı girmeye başladı artık. Benim ne yapmam gerekiyor. İki buçuk aydır öksürükle halsizlikle mücadele etmeye çalışıyorum. Ama sonuç koca bi sıfır geri gitmiyor hep ileri gidiyor :(

2. EmRe Well-Known Member

Öcelikle geçmiş olsun, Allah şifa versin...
    Bulunduğunuz ilde tıp fakültesi versa oraya gitmenizi öneririm. Eğitim ve araştırma hastaneleri oldukları için sadece ilaç yazıp göndermezler insanları. Muhakkak sorunun temeline inip çözmeye çalışacaklardır.

Sayfayı Paylaş