İki Amerikalı psikolog

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

İki Amerikalı ,Barbara Frederickson ve Tomi-Ann Roberts adlı psikologlar bazı deneklere,matematik sorularının ağırlıklı olduğu testler uyguladılar.Kadın ve erkek denekler bir defa tam giyimli olarak ve bir defa da mayo-bikini giymiş olarak testlere tabi tutuldular.şok sonuç!:çıplak ya da çıplaklığa yakın derecede giyimli kadınların zihinsel yeteneklerinde ani bir düşüş görüldü.giyimli halde en zor,girift denklemleri çözebilen kadınların,bikini giymiş haldeki performansları vitrin mankenlerini aratıyordu.erkeklerin zeka seviyeleri ise giyimli olup olmadıklarından etkilenmiyor.

Kadınlar,"çıplaştıkları" oranda aptallaşıyorlar!..."giyimli" oldukları oranda ise,"en zor ve en girift problemleri çözebiliyor! " evet; "çıplak" ya da "çıplaklığa yakın açıklıkta" olduğunda "zeka erimesi" başlıyor!... Bu olay üzerinde uzun uzun "tahliller" yapılması gerekir diye düşünüyorum!...bana göre kadınların önce "çıplaklığa isyan" etmesi lazım!.... çünkü;çıplaklığa "özgürlük" diye sunan erkeklerin,aslında "APTAL KADIN" istedikleri gibi bir sonuç çıkıyor ortaya!...öyle ya;kadın "çıplak" olduğunda;aynı zamanda "APTAL" olacagı için merhum Osman Yüksel Serdengeçti'nin ifadesiyle "kafeslemek "kolay!...

"BAŞÖRTÜSÜ YASAĞI"nda niye ısrar ettikleri şimdi daha iyi anlaşılıyor!....Çünkü;"başörtülü" kızlar, "zeka kaybı" yaşamadıkları için;"başarılı" olıyorlar ve "derece" yapıp,"birincilik kürsüleri"ne çıkıyorlardı!....ve "malum" şahısların göz zevkini bozuyorlardı....

2. BaRıŞ Well-Known Member

doğru tespit güzel çıplak ve aptal, karşısındaki kişide ona bamaktan aptallaşıyor, iyide bakılmazmı ;)

3. Sol_Barış Well-Known Member

ya böle saçma şeyleri nerden çıkarıosunuz anlamıorum..... üni deki prof ların hepsi açık şimdi onlar aptal mı çocuk mu kandırıosunuz siz .....başka türlü kapanmanın propaganda sını yap insanların böyle saçma gerçeği yansıtmayan bilgilerle kandırmaya çalışma...........

4. abdulkadir Well-Known Member

Doğrular bunlar arkadaş sen anlamak istemesende...

5. EmRe Well-Known Member

ozaman erkekler toptan aptal oluyor başları açıkya :) hııım anladım ondan şeyhle şıhlar başına sarık geçiriyorlar ondan sonrada gecede 60 kez cinsel ilişkiye giriyorlar çok zekiler valla laugh03

6. abdulkadir Well-Known Member

O şeyhler şıhlar dediğin islamda yeri olmayan kişilerdir...
    Onun için Yüce Dinimizi başka milletlere sıkıcı gösteren insanlar üzerinden değerlendirme...

7. Sol_Barış Well-Known Member

abdul allah sana akıl fikir versin sanırım en güzel cvp

8. EmRe Well-Known Member

iyide biz ekranlarda veya çevremizde hep o şekilde kişileri görüyoruz, nerde o eski nur yüzlü insanlar, ak sakallı dedeler..

9. Sol_Barış Well-Known Member

nur tvde var bi tane ak sakallı ama sakalı takma:D koptum bigün yan durdu sakalı:D

10. abdulkadir Well-Known Member

İşte o yüzden biz Ahir zaman ümmetiyiz.....

11. Sol_Barış Well-Known Member

o nedemek;)

12. EmRe Well-Known Member

benim söylediğim insanlar bndan 8-10 yıl öncesine kadar vardı, bu akp karanlığından sonra yok oldular yüzlerinde nur olmayan kişiler çıkıp din adına konuşma yapıyorlar, nur tv deki sahtekarlar gibi fethullah gibi...

13. abdulkadir Well-Known Member

İşte diyorumya son Mürşid-i kamilde göçüp gitti.
    Artık O Ahir zamana girdik....

Sayfayı Paylaş