İftar Kutlama Sözleri

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EmRe tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

İftar için kutlama sms sözleri

• Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun.

• Bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı iftarlar.

• Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti.

• Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

• En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

• Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

• Güzel anımlar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. turkeyarena Bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.

• Güzel Ayın Güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

• İftarınız güzel Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun.

• Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

• Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

• Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim Hayırlı iftarlar.

• Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

• Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

• Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar olsun.

• Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

• Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

• 11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.

Sayfayı Paylaş