i-tech iPhone Kılıfı

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve michelle_ tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. michelle_ Member

iphone ıcın kılıf ararken bir arkadasımın tavsiyesi uzerıne bu kılıfı almıstım, gercektende memnun kaldım darbe ve zedelenmelere karsı dıgerlerıne gore daha dayanıklı ve gorunus olarakda guzel birşey şimdilik memnunum. iphone ıcın kılıf arayanlar bıde buna bakın derım. kaynak : :: Firsatciyiz::

2. pult Well-Known Member

apple'ın başı bu günlerde yeni iphone 4 ile belada bedava kılıf vererek anten durumunu düzeltmeye çalışıyormuşhahaha.

3. ot-gu Genel Sorumlu

Anteninde ne gibi sorun varmış Emre ;)

4. pult Well-Known Member

Hocam bu iphone 4 efendiyi belli bir şekilde tutulması sonucu çekim problemi yaşadığı ile ilgili şikayetler varmış,ve bu sorunu kullanıcılarına yalıtımsız bir kılıf hediye ederek aşmayı düşünüyormuş Steve Jobs bey.

1 kişi bunu beğendi.
  5. ot-gu Genel Sorumlu

ozaman kılıftan dolayı çekim problemi vardır demektir, bir aletin çekim gücüne etkilemek için özel tasarlamak lazım o kılıfı, kılıf bu işe kılıf uydurmaya benzemiş.

Bende ilk defa paraya kıyıp alam birtane iphone 4 diyordum :) demekki biraz daha beklemek gerek kullanıcı yorumlarına bakalım acele etmeyelim ozaman. saol Emre bilgi için tpx +++rep

6. pult Well-Known Member

Sagol hocam,ben bu yakinlarda HTC HD2 aldim,kesinlikle cok daha guzel bir telefon,incelemesini yapip koyacagim foruma en kisa zamanda.

Sayfayı Paylaş