Hülya Koçyiğit Akil İnsanlığı Bırakıyor!

Konusu 'Güncel Olaylar' forumundadır ve ot-gu tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Hülya Koçyiğit'den Akil İnsanlığı Bırakırım Açıklaması

Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan Hülya Koçyiğit'e katıldığı bir programda, "Gizli bir planın parçası olduğunuzu hissettiğiniz oluyor mu?" sorusu yöneltildi.

Hülya Koçyiğit bu soruya, "Tabi ki hayır" cevabını verdi. Koçyiğit, "Onu hissedersem bu göreve devam etmemek için izin isterim" dedi.

"İşte silahlar sustu. Şimdi halkın siyasete, demokrasiye yakınlaşması gerekiyor" siyen Koçyiğit şunları söyledi:
    Ben bunu son derece inanarak yapıyorum. Çünkü barışın olacağına inanıyorum. Toplumun içinden geçtiği bu 30 yıllık sürecin içinde yaşadıkları ve bugün vardığımız nokta bir umut ışığı. Terör bitiyor, PKK yurdu terk ediyor. Artık silahlar değil, söz konuşacak. Siyaset konuşacak. Bugüne kadar demokrasi diye yırtıyorduk kendimizi. Oldu işte.

Akil insanların para aldıkları iddiasınada
    "Akil insanlara 45 bin lira, 75 bin lira veriliyor diyenler var. Bu parayla pulla yapılacak iş değil. 50 yıllık kariyerinizi ortaya koyuyorsunuz. Para için yapılacak şey mi bu?"

Sayfayı Paylaş