HTC Marka Cep Alayım mı?

Konusu 'HTC' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 26 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Arkadaşlar son 2-3 aydır sürekli telefonlar arası kıyaslama yapıyorum ama bi türlü tam karar veremiyorum. HTC ye biraz yakın olduğum için konuyu bu bölüme açmayı uygun gördüm.

istediğim özellikler:
    - havalı bir tasarım
    - hafiflik
    - şarj süres
    - mesajlaşma hızı
    - stediğim yerde kablosuz ağlara bağlanabilme
    - arasıra küçük eğlenceli uygulamalar..

ve nette hızlı dolaşmak istiyorum.

bunları en iyi şekilde yapabilceğim telefonu söyleyin.. özellikle şarj, mesaj ve wireless konusu! lütfen yardım edin.. aklınıza ne geliyorsa onu söyleyin iphone htc samsung nokia blackberry fark etmez.

2. BaRıŞ Well-Known Member

Şarjı eve kadar dayansın yeter deyenlerdenseniz akıllı telefon alabilirsiniz. Yok enaz 2-3 gün gitsin diyorsanız akıllı telefonlardan uzak durun derim. Gidip bi nokia falan alın güle güle kullanın.

Akıllı telefon alacaksanız eğer htc ve samsung dışında markalara bakmanıza gerek yok desek yeridir nerdeyse. Bütce sıkıntısı yoksa alınabilecek en iyi ve en güçlü telefonlar htc sensation ve samsung galaxy s2'dir.

Yok ayırabileceğin bütcen o kadar geniş degilse htc dedire s yada htc incredible s'e göz atabilirsiniz. ikisi de iyi cihazlar.

Bütce daha da sınırlı ise ve ikinci el de kullanırım diyorsanız az kullanılmış ve temiz cihazlar bulmak hala mümkün. Performanslarina bakıldığında htc desire ve samsung galaxy s'in uygun fiyatlI olduĞunu siz de fark edeceksiniz.

genel mantik olarak, htc ve samsung modellerini önünüze dizin. Bütcenizi aşan ve cok altında kalanları kaldırın, geriye kalanlardan tipini beğendiğinizi alın. Bu modellerden ne alırsanız alın parasının hakkını verecektir...

Sayfayı Paylaş