Htc incredible S için Bazı Sorularım Olacak

Konusu 'HTC' forumundadır ve EmRe tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Arkadaşlar htc incredible s aldım. bi kac aklıma takılan soru var yardımcı olursanız sevinirim.

1. fotoğraf çekmek için telefonun üstünde ayrı bir tuş yok mu?

2. ekranı sağlam gelmedi aslında, çizilsin istemiyorum bunun için ne önerirsiniz?

3. güzel bir kılıf almak istiyorum ankarada htc için aksesuar bulabilir miyim?

4. whatsapp yükleniyor mu bu telefona?

2. GamZe Moderator

1- Malesef yok.

2- Ekranı sağlam. Corning Gorilla Glass camdan yapılma bir ekran var telefonda ve oldukça sağlam. İllada koruyucu jelatin istiyorum derseniz tercihinize göre bir jelatin alabilirsiniz. Çeşitli fiyatlarda ekran koruyucular var. Kalitesine göre tabi. Dikkat etmeniz gereken, ekran koruyucunun mat mı parlak mı olduğu. Siz nasıl birşey istiyorsanız ona göre karar verin.

3- Nasıl bir kılıf istiyorsun? Ben kendi telefonum için bu ürünü tercih ettim. http://www.ebay.com/itm/Momax-iCase-Pro-Case-Cover-HTC-Incredible-S710e-Black-/140581537633?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D2178905679313162836

İstersen htc deri kılıflar yada süet kılıflarda var. İstediğin tarzda kılıf bulabilirsin. Ankarada varmıdır bilmem ama ebay de çok çeşit var.

4- Yükleniyor. Marketten bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş