HTC Desire için en iyi Custom Rom / Root

Konusu 'HTC' forumundadır ve OrKuN tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Arkadaşlar var mı HTC Desire için önerebileceginiz custom ROM?

2. BaRıŞ Well-Known Member

Bir çok rom denedim ve en sonunda miui de karar kıldım. d2ext versiyonunu kullanıyorum ve inanılmaz memnunum tüm desire'cilere öneririm.

3. OrKuN Well-Known Member

Ginger Villain 2.8 custom rom'unu uzun zamandır kullanıyorum. Ara sıra başka custom rom'larda denedim fakat sonuçta hep Ginger Villain'e geri döndüm.
    A2sd desteği var.
    Sense arayüzü yok.
    Hızlı ve stabil bir rom.

4. OrKuN Well-Known Member

Ben MIUI, aosp, oxygen, rcmix gibi çeşitli rom'lardan sonra leedroid HD'de karar kıldım. Sense 3 arayüzü mevcut fakat weather animasyonları sense 2. hava durumuna bakayım derseniz iğrenç videolar göstermiyor. Ayrıca ikide bir takılan halka lock screen'ide yok. Bunlarda olsun derseniz bir patch'le yükleyebilirsiniz. Geri kalan her şeyi var ve gayet hızlı. İşlemci hızını ayarlayınca kafasına göre değiştirmiyor. Smartasste 768 mhz'de kullanıyorum genelde. Telefonun pili sync açık olduğu halde 2-3 gün gidebiliyor. Trackpad'le uyanıyor ancak lock açmıyor. Normalde cebimde kendi kendine açılıyordu.

Kurmak isteyenler için link'ini veriyorum.
    [ROM] LeeDrOiD HD V3.3.3-Port-R5 |11th August| Ginger Sense 2.1 | FAST | STABLE | WWE - xda-developers

Ayrıca Farklı rom'ları indirip deneyerek keşfedebileceğiniz güncel custom rom'ların statuslerini linklerini bulabileceğiniz şu yararlı linkide paylaşmak istedim.
    Desire Index - Everything Desire is here! [UPDATED: 18/8] - xda-developers

Sayfayı Paylaş