HTC Desire HD 1600 lük Yedek Batarya

Konusu 'HTC' forumundadır ve EmRe tarafından 26 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Arkadaşlar Htc Desire HD kullananların en büyük sorunu şarjının çabuk bitmesi. Aynı sorundan ben de şikayetciyim doğal olarak. Her gece yatmadan cihazı şarja takmak zorunda kalıyorum. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları, ekran parlaklığını, mobil net, wlan ve ekran döndürme sensörünü kullanmadığım çoğu zaman kapatıyorum. Fakat yine de yetmiyor. Tavsiye edebileceğiniz batarya ve alabileceğim bir yer varsa Türkiye sınırları içinde yazarsanız sevinirim.

2. BaRıŞ Well-Known Member

Mugen power ın 1500mAh pilleri var ama fiyat biraz pahalı gibi geldi bana.

3. OrKuN Well-Known Member

Kaliteli pil arıyorsanız Mugan powera alternatif olarak CameronSino, Momax, Seidio markalı bataryaları önerebilirim size. Bu marka pillerin özelliği abartısız gerçek kapasitelerle satış yapıyor olmalarıdır. İçlerinde en uygun ve ulaşılması en kolay olanı Momax marka pillerdir. Kalite sıralaması yapacak olursam Seidio, CameronSino ve Momax derim. Fakat Seidio da Mugen Power gibi oldukça pahalı ve temini zor ürünlerdendir.

Batarya tercihinde sadece kapasiteyi değil uzun kullanım ömürlerini de dikkate almanız gerekir. 3-4 ay sonra işe yaramaz hale gelen bataryaların telefonunuza zarar vermeyeceğini ve paranızın boşa gideceğini kimse garanti edemez.

4. EmRe Well-Known Member

powerskin alıp kullanmanı tavsiye ederim. Batarya çıkar tak, pek mantıklı değil bu telefon için. zaten arka kapak kırılmak bozulmak ve yalama olma için yer arıyorken.

5. BaRıŞ Well-Known Member

İnternette bolca satılan pil kapaklarını görünce kırılma vakalarının da oldukca çok olduğu anlaşılıyor. Powerskinin temini daha kolay.

6. EmRe Well-Known Member

Ben harici batarya kullanıyorum arkadaşlar. Telefonumun pilini değiştirmeden usb kablosuyla dışarda yaklaşık 3 kez şarj edebiliyorum. Bazen gün içinde bu harici pil bile yetmeyebiliyor.

Sayfayı Paylaş