HP ProBook 4310s

Konusu 'Donanım' forumundadır ve pult tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. pult Well-Known Member

Intel® Celeron® Çift Çekirdekli İşlemci T3000 (1,8 GHz, 800 MHz FSB, 1 MB L2 önbellek) veya Intel® Core™2 Duo İşlemci T6570 / T6670 / P7570 / P8700 ( (2,00 GHz - 2,53 GHz, 800 - 1066 MHz FSB, 2 - 3 MBL2 önbellek)

13,3 inç LED HD Anti-Glare (1366 x 768 çözünürlük) veya 13,3 inç LED HD BrightView (1366 x 768 çözünürlük), tümleşik 2 MP web kamerası

1,97 kg'dan başlayan ağırlık

4 hücreli pille 4 saat 15 dakikaya veya 8 hücreli pille 7 saate kadar çalışır

Intel 802.11a/b/g/draft-n veya a/b/g, Broadcom 802.11b/g, Bluetooth® 2.0, HP Kablosuz Yardımcı, HP Connection Manager ile birlikte isteğe bağlı HP un2400 EV-DO/HSPA Mobil Geniş Bant Modülü (mobil şebeke operatörü hizmeti gerektirir)

32,50 x 22,80 x 2,73 (önde) cm

Bunu almaya karar verdim fiyatı 750$,yarın almak gibi bir niyetim var.

Oğuz bir göz at fikrini alayım:)

HP'nin probook serisini çok beğendim,oğuz bu seriyi bir incele bunların arasında birini tavsiye edersen fena olmaz,ama benim kararım 4310s,bu serinin aralarında fiyat farkları çok az.

2. ot-gu Genel Sorumlu

Emre yukardaki özelliklere sahip olanı seçmeni tavsiye ederim. (Core2duo ve 8 hücreli pil)

Hp probook serisinde taşınabilirlik açısından 4310S 13.3 inc ekranı ile diğerlerine göre avantajlı sende sık seyahat eden biri olarak 4310s modelini seçmen yerinde.

Hp probook 4510s 15.6 inc
    Hp probook 4310s 13.3 inc
    Hp probook 4515s 15.6 inc

Yalnız kasa kalitesini mağazada canlı olarak inceleme imkanım olmadı, kasa kalitesi önemli resimler yanıltıcı olabiliyor, son almış olduğum Lenovo istediğim özellikleri karşılamasına ve kasa kaliteside gayet iyi olmasına rağmen önyüzündeki gri renkli boya çizilmeye çok müsait walla taşımaya korkuyorum çizilecek diye evdede baya itinalı kullanıyorum, internet üzerinden almıştım mağazada da inceleme fırsatım olmamıştı yoğunluktan.

Muhakkak incelemişindir ama ben yinede bi hatırlatma olsun istedim ;)

3. pult Well-Known Member

Bu gün aldım,dediğin gibi Core2duo ve 8 hücreli bataryası olanından,kasa gayet sağlam gibi,piano siyahı parlak bir yüzeye sahip,el izi biraz fazla,kutu içeriğinde çanta,şarj cihazı sistem cdsi ve kullanım kitabı var,şimdilik güzel eksi bir tarafını görmedim.

Biraz kurcalayıp izlenimlerimi daha detaylı yazarım.

4. ot-gu Genel Sorumlu

hayırlı olsun emre,
    ya parmak izine müsait olur yada çizilmeye, tabiki parmak izini tercih ederim silince gidiyor enazından :) yalnız 15,6 inc lik ekran almısın ;)

5. OrKuN Well-Known Member

hayırlı olsun emre
    nümerik tuş takımı olması gayet iyi fazla rakam kullanma gerktiğinde laptoplarda zorlanıyoruz onun için alıştığımız tuş takımı olması güzel bence tpx

6. pult Well-Known Member

Oğuz ve orkun sağolun teşekkürler.

oğuz,evet hocam çok büyük oldu biraz ama taşımaya katlanacağız:),4510s'i aldım.

Orkun,evet onu bende beğendim,ayrıca tuş takımı çok kullanışlı.

Ve çok sessiz çalışıyor nerdeeysa fan yok gibi.

7. BaRıŞ Well-Known Member

hayırlı olsun emre, kaç dolar oldu birtanede ben almayı düşünüyorum, fan aşırı yüklemelerde açacaktır biraz ozaman fan olduğunu hatırlıyorsun zaten, normal çalışmada yeni notebookların çogu sessiz çalışıyor artık

8. pult Well-Known Member

BaRıŞ,teşekkürler,biraz indirim yaptılar,780$ aldım normalde 800$,4310s modelide 750$

Sayfayı Paylaş