Hp Pavilion DV6922ET Core 2 Duo T8100 2.1 Ghz 2GB 160GB Kullanıcıları

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

HP PAVILION DV6922ET CORE 2 DUO T8100 2.1 Ghz 2GB 160GB Notebook

Özellikler
    İşlemci, işletim sistemi ve bellek
    • İşlemci türü Intel® Centrino® işlemci teknolojisi
    • Intel® Core™ 2 Duo işlemci T8100
    • 2,10 GHz , Düzey 2 önbellek 3 MB
    • Intel® PRO/Kablosuz 3945ABG Ağ Bağlantısı
    • Yüklü işletim sistemi Orijinal Windows Vista® Home Premium ve Service Pack 1 (32 bit)
    • Standart bellek 2048 MB
    • Bellek düzeni (2 x 1024 MB)
    Dahili sürücüler
    • Dahili sabit disk sürücüsü 160 GB
    • Sabit disk denetleyicisi SATA Sabit Disk Sürücüsü
    • Sabit disk sürücüsü hızı 5400 rpm
    • Optik sürücü türü Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)
    Sistem özellikleri
    • Bellek kartı aygıtı Secure Digital kartlar, MultiMedia kartlar, Memory Stick, Memory Stick Pro veya xD Picture kartlar için 5''i 1 arada tümleşik Dijital Medya Okuyucu
    • Modem Yüksek hızlı 56K modem
    • Ağ arabirimi Ethernet 10/100BT tümleşik ağ arabirimi
    • Kablosuz teknolojileri Intel® PRO/Kablosuz 3945ABG Ağ Bağlantısı
    • Kablosuz yeteneği Bluetooth® kablosuz ağ iletişimi
    • Harici G/Ç bağlantı noktaları 3 USB 2.0, 1 HDMI konektörü, 1 VGA bağlantı noktası, 1 RJ11 modem konektörü, 1 RJ45 Ethernet konektörü, S-video TV çıkışı, 2 kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 IEEE 1394, uzaktan kumanda kızılötesi bağlantı noktası (uzaktan kumanda isteğe bağlıdır), kablo yerleştirme konektörü
    • Video yakalama arabirimi IEEE 1394 Firewire® Arabirimi
    • Genişletme yuvaları 1 ExpressCard/54 yuvası (ExpressCard/34''ü de destekler)
    • Ekran boyutu 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen
    • Ekran çözünürlüğü 1280 x 800
    • Video adaptörü NVIDIA® GeForce™ 8400M GS
    • Video RAM 256 MB atanan olmak üzere en çok 1023 MB Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği
    • Kontrol paneli HP QuickPlay ortam yürütücü yazılımı ve özel menü denetimleri, müzik ve DVD düğmeleri
    • Ergonomik özellikler Tümleşik parmak izi okuyucusu
    • Web kamerası Tümleşik Mikrofonu Olan HP Pavilion WebCam
    • Uzaktan kumanda HP Mobile Uzaktan Kumanda
    • Dahili ses 3B Sound Blaster Pro uyumlu ses - 16 bit tümleşik
    • Hoparlörler ve mikrofon Altec Lansing® hoparlörler
    • Klavye 101 tuşlu, uyumlu klavye
    • İşaret aygıtı Açma/Kapatma düğmesi , özel dikey Yukarı/Aşağı Kaydırma yüzeyi, ses düzeyi ayarlama ve ses kapatma düğmeleri, 2 Hızlı
    • Başlatma Düğmesine sahip Dokunmatik Yüzey
    • Güç kaynağı türü 90 W AC Güç Adaptörü
    Yazılım
    • Yazılım - Verimlilik ve finans Microsoft® Works ve Microsoft® Office Home ve Student 2007 60 Günlük Deneme Sürümü
    • Önceden kurulu yazılımlar Microsoft® Internet Explorer; Windows Mail; Adobe® Reader
    • Optik sürücü yazılımı Windows Media Player ; Windows Fotoğraf Galerisi ; DVD Play ; Windows Movie Maker, Windows DVD Maker ; Cyberlink
    • DVD Suite ; Windows Media Center, QuickPlay for Windows ; Digital Persona Parmak İzi okuyucusu yazılımı
    • Ürünle gelen yazılım Kurtarma bölümü (sistem, uygulamalar ve sürücüleri ayrı ayrı kurtarma olanağı dahil); Kurtarma bölümünün isteğe bağlı yeniden dağıtımı; Kurtarma CD/DVD''si oluşturma aracı; Symantec™ Norton Internet Security™ 2008 (60 günlük canlı güncelleştirme); Dizüstü
    • Bilgisayar Yardımı ve Desteği
    Boyutlar / ağırlık / garanti
    • Ağırlık 3,10 kg (6,87 lbs)
    • Paket ağırlığı 4,45 kg
    • Boyutlar (G x D x Y) 35,70 cm (U) x 25,70 cm (G) x 2,54 cm (min) Y / 3,96 cm (maks Y)
    • Paket boyutları (G x D x Y) 415 x 164 x 350 mm
    • Garanti bildirimi 2 yıllık, yerinden alma ve yerine teslim, parçalar ve işçilik
    • Sınırlı garanti kapsamı ve istisnaları Ürününüzün garanti kapsamını 3 yıla kadar uzatabilir ve kaza sonucu oluşacak hasarlara karşı koruyabilirsiniz; daha fazla bilgi için HP satıcınızla görüşün.

2. OrKuN Well-Known Member

kutudan driver cd yada windows dvd çıkmıyor recovery programıyla kendiniz yapıyorsunuz ben bilmiyordum alınca öğrendim ama çok basit kutudan çıkan klavuzda yazanları uygulayınca çok basit ayrıca eğer yapamam derseniz hp yi arayıp cd leri isteyebiliyorsunuz.

3. GamZe Moderator

Gerçekten harika özellikleri var mesala harici USBniz varsa onunla performansını artırabiliyorsunuz sonra lightscribe özelliği ile cdlerin üzerine baskı yapabiliyorsunuz.En çok hoşuma giden özelliği parmak izi özelliği olması böylece şifrelerimi parmak izi ile kaydedip artık username ve pasword yazmama gerek kalmıyo tek donuşla şifrelerimi girebiliyorum.(Ama bunun dezavantajı şifrelerimi yavaş yavaş unutmaya başladım:) ) Görüntü kalitesi çok harika ve görüş açısı da bence çok iyi film izlemek için de tavsiye ederim.İşlemci hızı zaten mükemmel.

Sayfayı Paylaş