Honda-Civic Fun Kulübü

Konusu 'Honda' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Civic Fun Kulübüne hoşgeldiniz!

Honda Civic kullanıcılarının buluştuğu, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bu konu başlığı altında Civic ile ilgili herşeyi konuşabilir, sorabilir ve fikrinizi söyleyebilirsiniz.

2. oddly New Member

iyide bu paylaşımlar nerde.... ben göremiyorum

3. OrKuN Well-Known Member

konu yeni düzenlendi, bundan sonra tüm honda civic severlerin katkılarını bekliyoruz,

honda civic hakkında sorunlarınız, öneriler, istekler, kendi arabalarınızın resimleri, kısacası honda civic hakkında herşeyi burda diğer honda civic kullanıcıları ile paylaşabileceğiniz bölüm...

Tüm honda civic severlere hayırlı olsun...

4. ucturedi16 New Member

Merhaba bende 1996 model euro civic 11.6 ies var otomatik vites. şanzıman arızası verdi arabam. Bu yüzden orjinal çıkma şanzıman bulduk fakat uyum sağlamadı. Otomatik şanzımanı manuele çevirecez. Bu konuda bilgisi olan varmı? Beyin değişmesi gerek falan diyorlar. Ustada buna gerek olmadığını söylüyor. Bu konuda bilgisi olan varsa paylşamak istiyorum

5. OrKuN Well-Known Member

Triptronic (hem düz hem otomatik) şanzımanlı araçlarda olabileceğini sanıyorum ama tam otomatik araçlarda olabilme ihtimali varmı tam bilgili kişilerden öğrenmek lazım olsa bile araçla baya bi oynanması lazımdır, birkaç servisle görüşün bilgi alın bence ;)

ve olacagını söyleyen ustayada anahtar teslim işi yaptırın bi sorun olduğunda sorumlu olacagını hatırlatın. ;) enazından olmadıgında para iadesi şeklinde anlaşın derim yada ben olsam enazından böyle yapardım..tpx

6. kaplan New Member

Bütün Honda kullanıcılarına selamlar. 2008 dream aracımın tekerinden rahatsız edici bir ses gelmeye başladı. 20000 bakımından çıktıktan 10 gün sonra olması çok ilginç. Özellikle sabahları ilk kullanımda 100 m. devam edip kesiliyor. Bu ve buna benzer sorunu olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevirim. Sağlıcakla....

7. OrKuN Well-Known Member

öncelikle rot-balans ayarlarını tekrar yaptırmanı tavsiye edirim ve hangi lastikten ses geliyorsa o lastiği kontrol ettirmeni, sıfır alınmış lastik hatalı olabiliyor bazen ve arabanın dengesini bozuyor.

bunları yaptırdıktan sonra sorun hala devam ederse ozaman detaylı bakılır ama büyük olasılıkla düzeleceğini tahmin ediyorum.

8. jokher New Member

hehe15.000 tl kadar bi mevlaya honda civic ies arıyorum model fazla önemli değil ama araç kesinlikle sorunsuz olmalı yardımcı olurmusunuz hataydan sevgiler :)

Sayfayı Paylaş