Hocalara Gitmelimiyiz, Büyü Yapıldığını Düşünüyorum Yardım Edin

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve kardelenrose tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. kardelenrose New Member

ben va ailem iyi durumda değiliz hem aileme hem kendi şahsıma büyü yapıldığını düşünüyorum ve bu kanuda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen bana yardım edin artık huzurlu olmak istiyorum.. bununla ilgili ne yapmalıyım

2. OrKuN Well-Known Member

öncelikle büyüye inanmamanızı tavsiye ederim. çünkü buna inandığınız takdirde bu sizin psikolojinizi dahada kötüye götürür. size tavsiyem bol bol ayetel kürsi, nas ve felak surelerini okumanızdır. inş. bunları okuduğunuz takdirde şifa bulursunuz

3. OrKuN Well-Known Member

Emir arkadaşın söylediklerine aynen katılıyorum. Aynı zamanda doktoro görünmenizde de fayda var. Rahatlatıcı terapi ve ilaç tedavileri vardır muhakkak.

4. Misafir Guest

Ben yeni evliyim.Eşim ile problemler yaşıyoruz.Hamileyım.Eşimin ailesini hiç görmek gitmek istemiyorum.Eşimde aksine deli gibi ailesine bağlı benden geçiyor onlardan asla.Önceleri böyle değildim bikaç aydır evlerine bile gitmek istemiyorum hatta yüzlerini bile görmek istemiyorum.Eşimle bu yüzden boşanma noktasındayız.Büyü olabilirmi ne yapmam lazım yardım edin.Büyü olduğunu nasıl anlarım.Onların adı geçince yada evlerine gidince huzursuz oluyorum deliriyorum sankı bır an önce ordan cıkmak ıstyorum.Daha önce böyle olmaması beni kuşkulandırıyor.Psikolojim bozuldu ağlama krizlerine giriyorum.Yuvam dağılacak.

5. Misafir Guest

sayın hocam benim ablam hep büyü muska yaptırırdı her gelen olumsuzlukların büyü olduğunu sanır oğlu bile tümörden öldü ve ona büyü yapılıp öldüğünü sandı vee aiylede olmak üzere herkezden şüphelendi ve benide bazen etkiliyor sende git hocaya senin aiylenede büyü yapılıyor vb gibi şeyler söylüyor ben ise herşeyin allahtan çözüm olabileceğini söylüyorum ve ablamın bana söylediği artık insanlar tövbe aşa allah peygamber tanımıyor sen yerinde saymaya devam et böyle giderse çok sürünürsün hocaya git neolduğunu öğren deyip beni teşfik ediyor gerçekten söylediği gibi hocaya gidip aiylemi göstersemmi ve bunun günahı olurmu ne yapmam gerektiğini ne olur bana iza edin ve gerçekten aiylemde göz olduğuna inanıyorum ne yapmam gerekir ben sadece allaha sığınıyorum neolur hocam beni aydınlatın.

6. OrKuN Well-Known Member

Büyüye inanmayınız ve özellikle büyü yapan hocalara kesinlikle gitmeyiniz bunlar kendisine bile faydası olmayan kişilerdir. Büyü yaptırmak ve bu hocalardan medet ummak en büyük günahlardandır. Eğer ailenizde nazar olduğuna inanıyorsanız Yüce Allah' ın göndermiş olduğu ayetel kürsi, nas ve felak surelerini bol bol okuyunuz ve Allah' a sığınmaya devam ediniz.

Sayfayı Paylaş