Herkez kendi memleketini burada tanitabilir

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

arkadaşlar öncelikle hepiniz hoşgeldiniz.herkez kendi memleketini burada tanıtabilir.öncelikle ben kendi memleketimi tanıtayım.benim memleketim samsun carşamba.karadeniz bölgesinde yer alır.ünlü yemeği olarak kıymalı pidesi ve topuklu carşamba tipi denilen ayakkabısı vardır tavsiye ederim.benden bu arkadar şimdi memleketinizi siz tanıtın

2. abdulkadir Well-Known Member

benim memleketim ARTVİN/Yusufeli yokuşlu köyü.benim memleketim ise ağaçları, meyveleri,tarlaları,bostanları ile meşhurdur. hemen arkasından hırçın dalgaları ile çoruh geçer.Keteleri en bilinen hamur işidir.Sivri dağları ise köyü çevrelemiştir....

3. Pelin Super Moderator

benim memleketim Kayseri... tarih boyunca Anadolu'nun önemli ticaret merkezlerinden biri olmuştur. Ticaretin yanı sıra, görkemli Erciyes Dağı ve gelişen kış turizmi potansiyeli ve lezzetli yemekleriyle görülmeye değer bir orta Anadolu şehridir. ;)
    Pastırma ve Sucuk, Kayseri'nin meşhur mantısı (yağ, tepsi, vs) yolunuz bi gün kayseriye düşerse mutlaka yemenizi tavsiye ederim :p iddiaa ediyorum bir daha vazgeçemezsiniz...:D
    [​IMG] kayseri görülmeye değer bi şehir herkese gelip görmelerini tavsiye ederimm :)

4. EmRe Well-Known Member

walla benim memlekette kayseri ama ben peline pek katılmıyorum herşey yemek değil ,bana göre ot bi şehir maleseff ;) hiçbi sosyallik yok burdan belediyeye sesleniyorum kaldrım taşı döşemeyi bıraksınlar artık ,biraz sosyal aktivite lütfen :D hehe gerçi akp li belediyeden ne beklenebilir ki

Sayfayı Paylaş