Hem komik hem garip hemde cok enteresan

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve Pelin tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

alakaya maydonoz,geldi 23 nisan (töbe tanrıma bu ne yaf)

Sizce hangisi daha salakça? Rayların ortasına direk dikmek mi, direklerin etrafına ray döşemek mi?

balkona çıkan bir kapı olmalı ama yok hmmmm2 ee o zaman duvardan tırmanacağız arkadaşlar başka çare yok yada itfaiye merdiveni kullanıcaz :D

cocuklara aman balkondan sarkma düşersin falan deriz ... ama bazen sarkmadanda düşebilirler ...

yorum yok arkadaşlar ...hmmmm2

galiba pencere yada yarı pencere (oda neyse hmmmm2

tam bu kapının burda ne işi var diyecekken.. yanındaki dolapla kapının arasındaki bağlantının acaba ne olduğunun cevabını bulmak istedim bilen çıkarmı hiç sanmıyorum :D

bir kapı daha :D bizim ülkemizde acil yangın merdivenleri vardır buda acil atlayış ve sakatlanma kapısı heralde :)

ben pencerelerimde genelde perde kullanırım duvar örmeyi hiç düşünmemiştim :D

bu balkon ııı şimdi bu balkon şöyle diyim en iyisi bakın bu balkon....yorum yok hmmmm2

2. Pelin Super Moderator

evime hoşgeldiniz lütfen ayakkabılarınızı merdivende bırakıp pencereden içeri atlayın...:)

kapı açılır biz kapıdan içeri gireriz bu hep böyle bilinir aksini iddia eden tabiki olamaz ama bu resim iddia ediyor kapı açılır ama içeri girilmez yada GİRİLEMEZ hmmmm2​

balkona çıkmak istediğiniz zaman üst komşunun balkonundan kendi balkonunuza atlıycaksınız ama daha sonra ne üst komşuya gidebilir nede kendi evinize girebilirsiniz hmmmm2​

bu resime bi yorum bulan varsa lütfen yazsın ...hmmmm2​

arkadaşlar heralde artık pencere modası sona erdi yerine çelik yada ahşap kapı modası başladı​

eve gelen bir misafir: evinizin garajı varmı ?
    ev sahibi: evet var garajsız evmi olur arabamı sokağamı park edeceğim.
    eve gelen bir misafir: peki arabayı garaja nasıl sokuyorsunuz?
    ev sahibi:
    ev sahibi: ya boşver zaten görüntü olsun diye yaptım.​

yukarı giden gizli bir geçit var heralde dontknow​

haydi bismillah bi el at rafet şu kapıdan içeri girdikmi tamamdır...​

3. serseri_aşık Well-Known Member

elllerine sağlık

Sayfayı Paylaş