Hazır Geçmiş Olsun Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

* Acil şifalar dilerim...

* Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

* Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz.

* Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.

* Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız! Geçmiş olsun…

* Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

* Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

* Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

* Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm her zaman yanındayım bunu unutma geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

* Duydum ki şifayı kapmışsın. Yardım edebileceğim bir şey olursa hiç çekinme; ister mesaj at, istersen de hemen ara…

* En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle

* Geçmil Olsun Mesajımı Sana Okadar Hızlı yolluyorumki Kızıl Ötesinden, Sesden Hızlı Umarım. Dertlerimizde Bukadar Hızlı Ve çabuk geçer Geçmiş Olsun Hayatım

* Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın.

* Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

* Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

* Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimizde bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

* Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle

* Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun diyip arkana bakmamalısın!

* Haberini almasak ta her gün derdini dileyemiyorsak ta bir gün kalbimiz seninle geçmiş olsun.

* Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

* Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun…

* Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca hersey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum… Gecmiş olsun

* Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz. Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın…

* Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

* Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!

* Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun!

* Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım.

* Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

* Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz geçmiş olsun.

* Kararan günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece geçmiş olsun.

* Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin

* Kimine göre dost kimine göre arkadaş kimine göre sevgili kimine göre aşk bu duygularım önemli olan her zaman yanındaki amacım geçmiş olsun canım benim.

* Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yinede geçmiş olsun acını paylaşıyorum.

* Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

* Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

* Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde devam sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela geçmiş olsun canıma…

* Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

* Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

* Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

* Seni Hastaneye yatırdıgımızda bi umudumuz vardı sen iyilestin umudumuz bitti hadi gecmiş olsun

* Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

* Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

* Umarım iyisindir canım arkadaşım dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

* Umarım iyisindir canım arkadaşım. Dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güz…

* Yaralar geçer acılar geçer günlerde böyle geçecek bir tanem geçmiş olsun

* Zaman alsa da bazı iyi günlerimizi bizden dünden daha iyi günler bekleyecek kaderimizi geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş