Hayaller

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve meyve94 tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. meyve94 Well-Known Member

Sizin hangi hayallerinizin gercek olmasini isterdiniz

2. seckinyd Well-Known Member

Valla fazla birşey istemiyorum sadece Titanic kadar bir yat, 600.000 metrekareye sığacak kadar araba, 200.000 metrekare alana sahip bir şato kırması, 400.000 metrekare bahçesi içinde yüzme havuzu, gölü falanı filanı, fazla değil 20.00 metrekare alana sığacak kadar uçak,kendi adam üzerine kurulu bir yazlık, 20.kuşaktan torunuma yetecek kadar para, mal, mülk, iş sağlıklı bir yaşam, güzel vede akıllı bir eş birde sağlıklı, aklı başında, terbiyeli çocuklarım olsun istiyorum :D e çok fazla şey mi istiyorum sanki altı üstü bunlar :D:D

3. utarit Well-Known Member

yıllar önce kaybettiğimi kaldığı yerden bulup ordan devam etmeyi istiyorum,başka hiçbişey istemiyorum...Onun dışındaki herşey hedeflerle alakalı.

4. ot-gu Genel Sorumlu

seçkin hepsi omu yaa şimdi ben yazacamda forumda yer kalmaz diye korkuyorum :D Allah gözünü doyursun :) 20. göbekten torununa yetecek kadar mal mülk para çok paylaşımcısın :)

utarit eski aşkını arıyor anlaşılan o sadece mazi anılacak biri olarak kalmıştır, bende anıp duruyorum ama maalesef elden biişey gelmiyor, onun için önümüze bakalım, hem o bizi hatırlıyormudurki acaba ...?

5. abdulkadir Well-Known Member

Bende MEHDİ (a.s)' ordusuna katılmak isterdim.En büyük hayallerimden birisi.
    İnşallah hayal olmaktan çıkar.....

6. utarit Well-Known Member

hatırlayamıyor...haklısın hayat devam ediyor ama.eski demeyipte tek desem sanırım daha iyi anlatmış olurum.

7. seckinyd Well-Known Member

Boşver be abla yaa hayat ondan öncede vardı ondan sonrada devam ediyor şimdi devam etmiyor desen bile sana sözüm bu yaşa kadar nasıl geldin :D
    Hayatı yaşamak gerekiyor iyisiyle,kötüsüyle, tatlısıyla, acısıyla boşver hayat bunu gerektiriyormuş bu olmuş hem bir yerlerde okumuştum "Yaşadığımız diğer aşklar ve sevgiler bizi ilerde bulacağımız gerçek aşka hazırlıyordur." çok sevmiştim bu cümleyi :D

MERAK ETMEYİN VE UNUTMAYIN HAYAT ONDAN ÖNCEDE VARDI HALENDE VAR. HAYATA ZATEN ONSUZ GELDİNİZ. O OLMUŞ YADA OLMAMIŞ NE FAYDAAA. HAYATA DÖNÜN HAYATAAAA. HAYAT ELLERİNİZİN ARASINDAN AKIP GİTMEDEN. İNSANLARA EŞİT ŞEKİLDE VERİLMİŞ TEK ŞEY VAR ODA ZAMAN KİMSE KİMSENİN ZAMANINI ÇALAMAZ, ÖDÜNÇ ALAMAZ YADA VEREMEZ ONUN İÇİN ONU EN İYİ ŞEKİLDE KULLANMAK BİZLERİN GÖREVİ. GİDEN ZAMANIN YERİNE HİÇ BİR ŞEY GELEMEZ. ZAMANLA HİÇ BİR ŞEY EŞ DEĞERDE DEĞİLDİR ONUN İÇİN ZAMANI DİLEDİĞİNİZ GİBİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ YAŞAYIN ESKİLERİ DÜŞÜNEREK DEĞİL İLERİYE BAKARAK. :D:D:D:D

ya çok paylaşımcıyımdır yaa söyleme valla söylediğim gibi malım mülküm olsun yeter başka hiç bir hayalim yok :D:D yahu daha yazacaktım ama şimdi hayalinde bir sınırı var derler ama bende yooooooooooooooooooooook :D

8. ShaDow_19 Well-Known Member

Helal be destan yazmışsın Seçkin bende aynısından istiorm :D:D

9. seckinyd Well-Known Member

Sen iste dostum hep gerçekleştiririz bu hayalleri yaa :D:D

10. desayamu Well-Known Member

yasamak istediğim zaman peygamber efndimizn yanında yasamak isterdim
    ama bu kadar buyuk bi hayal olmayacagı için gerceklere donelim
    sadece lise hayatıma geri donup tekrar yasamk isterdim bu zamana kadar ve eşimle mutlu hayat gecirmek isterdim

11. blackangel Well-Known Member

benmde selena m olsun yada ben selena oluyum her istediimi yaparm artıı her istediinizi yaparım :D:D:D
    yaa amaann yada bişiiim olmasın bn memnunum halimdn

12. gazi25 Well-Known Member

I Have A Dream.

13. gazi25 Well-Known Member

ben mekke döneminde olup resulullah efendimizin yanında şavaşarak dini yaymayı isterdim

Sayfayı Paylaş