Hapisten kaçtı, 'arkadaşımı özledim' diyerek geri döndü!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve GamZe tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. GamZe Moderator

Bulgaristan’da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü.
    Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini" istedi.
    Ananova internet sitesindeki habere göre, Stara Zagora cezaevinin gardiyanları, kendisini "hemencecik" içeri alarak, İvanov’un "isteğini yerine getirdi." İvanov’un 11 yıllık cezasının kalan 2 yılını yatacağı, kaçtığı için de ayrıca hapis cezası alacağı belirtildi.
    İvanov, bundan iki yıl önce Paskalya tatili sırasından kayıplara karışmıştı.

2. ShaDow_19 Well-Known Member

Biraz ilginç bir haber,, ama insanoğlu bu doğaldır bence geri dönmesi :D

3. yaren38_20 Well-Known Member

Doğrudur sonuçta insan alışkanlıklarından vazgeçemiyor..

4. EmRe Well-Known Member

aptal yok değilya

5. yagmur Well-Known Member

dışarda seveni olmadığını anladığı için geri dönmüştür belki nede olsa içerde arkadaşları vardı

6. yok arkadaşlar yaa hiç esaretin bedeli diye bir film izleyen olmadımı. yani olayları anlatmayacam . izleyin sadece
    çooook normal yane.dışarda seveni yoktu değilde dışarısı hapishaneye olduğu yerde eve dönmüş onun için ama anlamadığım 9 senede bu mümkün olumu bilemem. filmdeki iki karekter herbiri ellişer yıl yatıyorlar galiba

7. leonidas Well-Known Member

o filmi iki kere izledim ama iki seferinde de sonunu görmek kısmet olmadı ne ilginçtir ki her seferinde zenci adamın taşların altında kutuyu bulduğu yerde bıraktım lütfen sonunu anlatırmısın :):(:confused:

8. ot-gu Genel Sorumlu

özgürlük için 500 metre kanalizasyon hattından kaçtı ve içerde biriktirdi yani yürüttüğü paraları alarak mükemmil bir tatil yerinde yaşamaya başlamıştı yanlış hatırlamayıoyrsam öyle bitmişti

9. ok

ya yok yürüttüğü yok ,hapishane müdürünün kirli işler yaparak kazandiği parayı hayali birine (o kişi kendisi oluyor tabi ekonomiden ii anlıyor parayı kendisine yatırabiliyor) yatırıyor.
    filmin sonuda süper bitiyor zenci adama hiç koymadığı yerdeki bi miktar paranın yerini söylüyor bunu hapishanedeyken sölemesi süper zaten. meksikada denize sıfır bir yerde ikisi özgürlüğün tatını çıkatıyorlar. hehe eski gemileri tamir ediyorrr

10. ot-gu Genel Sorumlu

tamam işte müdürün yürüttüğü parayı oda müdürden yürütüyor :D ama güzel film herkesin izlemesi gereken

11. BaRıŞ Well-Known Member

alışkanlık yapmış demekki adamda dışardan rahat orası neolacak :D

Sayfayı Paylaş