Güzel aşk sözleri facebook

Konusu 'En Güzel Sözler' forumundadır ve Aylinn tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor

нαηι єη güzєℓ aşklar ιмкαηѕız gєℓιя уα ιηѕαηα, ιмкαηѕız σℓ∂υğυη ιçιη αşığıмѕαηα!.. Secgililer günün кυтℓυ σℓѕυη вιятαηєм, ѕєηι çσк ѕєνιуσяυм.

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum

Hadi gєℓ тυт єℓℓєяιмι! вєηιмℓє уαη! вєηιмℓє мєу∂αη σкυ нєя çαяєѕιzℓιğє! вєηιмℓє υуυ вєηιмℓє υуαη. вιяℓιктє ναяαℓıм ηι¢є уıℓℓαяα.

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

вüтüη мєνѕιмℓєяι вιя güη∂є, вüтüη уıℓℓαяı вιя мєνѕιм∂є уαşαмαуα яαzıуıм ѕєηιηℓє… ∂αнα ηι¢є ѕєνgιℓιℓєя güηüηü вєяαвєя gєçιямєк ∂ιℓєğιуℓє.

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan .Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni .Taa ki beni sende bulana kadar.

Gözlerin ηєнιя кιяριкℓєяιη кöρяü σℓѕα, вєη üzєяιη∂єη gєçєякєη ιρℓєя кσρѕα νє ∂üşтüğüм уєя ∂υ∂αкℓαяıη σℓѕα. ѕєνgιℓιℓєя güηüη∂є вιя öρü¢üк вσяçℓυѕυη вαηα.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman…

Sen güηєşιη ∂σğ∂υğυ, кαяαηℓığıη вιттιğι уєя∂єѕιη ѕєη нєρ кαℓвιм∂є уαтαη тєк ѕєνgιℓιмѕιη. ѕєνgιℓιℓєя güηüη кυтℓυ σℓѕυη!

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Gözlerin ηєнιя кιяριкℓєяιη кöρяü σℓѕα, вєη üzєяιη∂єη gєçєякєη ιρℓєя кσρѕα νє ∂üşтüğüм уєя ∂υ∂αкℓαяıη σℓѕα. ѕєνgιℓιℓєя güηüη∂є вιя öρü¢üк вσяçℓυѕυη вαηα.

Sayfayı Paylaş