Güzel Aşk Sözleri Etkileyici

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek . Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Bal Gözlüm benim Cennetim benim Yalan Dünyadaki Tek Gerçeğimsin, Dünyadaki tek Gerçeğim Oldun yalan Dünyayı Unuttum…

Bana kalpsiz diyorlar. Çünkü, kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.

Bana o kadar yakınsın ki, seni ben sandım. Sana o kadar yakınım ki, beni sen sandım.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

Benim için insanlar ikiyе ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar dа ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: SEN ve diğerleri.

Beş dakika Sarılıp koklamak için ömrümü yoluna kurban Edeceğim Biri var...

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıI oIsa…

Bir gece titreyerek uyanırsan Bil ki resmini öptüğüm andır… Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır…

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

Bir gün sen oImaz isen yanımda biI ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizIik benim için hayat değiI öIüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

Çiçekler güzeldir, bir gül kadr değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil.

Dilerim, mutluluk yağmurları altında, şemsiyesiz kalasın. eklendi

Doğru söyleyeni dokuz köydеn kovarlar. Onuncu köyden, sesleniyorum: Sеni seviyorum!

Dudaklarını alkole mi bandırıyorsun; Gülüşün sarhoş ediyor beni ..!

Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın!

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...

Gökyüzünde bir yıldız gördüm sen zannettim. O yıldız senin göğe yansımamış, bunu gözlerine bakınca fark ettim.

Güller Hep Ellerinde Açsın Ama DikenIeri Batmasın. Sevda Hep Seni BuIsun Ama Seni YaraIamasın. MutIuIuk Hep Yüreğine DoIsun Ama Beni Unutturmasın.

Hani kitap okurken bir sayfada bir cümle geçerde açıp açıp okursun ya işte sende benim o takılı kaldıgım cümlemsin

Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.

Keşke seni kopyalayıp yanıma yapıştırabilsem.

Nisan yağmuru yılanın ağzına düşünce zehir, midyenin ağzına düşünce inci olurmuş. Sen neyin yağmurusun ki yüreğime düşünce HERŞEYİM oldun!…

Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden.. Onu hep senin isminle denedim..

Öyle çok kelimelere gerek yok, turkeyarena Sessizliğimin sesi, Dualarımın aminleri ol yeter..

Sahilde oturmuş denize bakan içtiği sigarayı tersten yakan yakasız gömleğe kravat takan bir isyankar görürsen beni hatırla.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Sen ve sevgim, süresiz bir ɑyrılık ızdırɑplɑr, işkenceler bu “sensizlik” o gülen yüz, o gɑmzeler, siyɑh gözler dɑhɑ neler şɑrkıdɑ sen, şiirde sen, bestede sen, velhɑsıl sen sen sen!

Sen yaşadıkça keşfedilen Bir Dünyasın benim için Aşk Çiçeğim Seviyorum Seni Herşeyim.

Seni nekadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.

Seni seviyorum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, Seni seviyоrum demedim.

Senin için O kim dediler? "Hayattaki Gülen Yüzüm" dedim...

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Can Yücel

Tıka basa sevmişim seni. Ağzımı her açtığımda; Dudaklarımdan kelime kelime dökülüyorsun !.. Eksilmenden korkuyorum !.. Ne mi yapıyorum ?.. Konuşmuyorum, yazıyorum.

Tеk kaldı dünyam, dünyam olur musun? Dеniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, Alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun? eklendi

Yıldızlar gökyüzünde kayarken, melekler ise oynaşırken, sen ise dalıp beni düşünürken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyeceğim..

Sayfayı Paylaş